Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Diamond - rozsvícení displaye SMSkou

fojtass (4)|7.11.2008 01:49
Zdravim, uz to hledam nekolik dní... Nez mi telefon prisel tak jsem o tom cetl a dokonce videl i jak na to, aby se mi pri PRICHOZI SMS ZPRAVE ROZSVITIL telefon... Ale dnes uz to hledam 6 den a nikde nic! :( Poradte nekdo jak na to, díky moc. Fojtass... (HTC T. Diamond)
Pavlus_ce4you (125)|7.11.2008 09:18
Aktivace displeje při nové SMS
Jdi v registrech HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\RIL a zde nastav pro položku DisableSMSWakeUpEvent hodnotu na 0. Původní hodnota je 1.

Jinak rady a tipy tady

flatliners (36)|7.11.2008 09:20
stáhni si např. Advanced Configuration Tool v3.3,tam to de nastavit a je zdarma;) nabo třeba Diamond TF3d config,ten to taky umí...
fojtass (4)|7.11.2008 15:44
taková hloupá otazka asi,,, ale jak se dostanu do toho registru?:? Diky.
urys (402)|7.11.2008 16:38
přímo na zařízení: RescoExplorer, TotalCommander (v části plugin), atp.

z PC to lze například pomocí CeRegedit
fojtass (4)|7.11.2008 20:10
kluci já se hrozně omlouvam,,, Uz je mi to trapny, ale nemuzu to najit,, Total Comander mam,,, ale jak se na to vsechno krz nej dostanu??:?
urys (402)|7.11.2008 20:42
Vlezeš do ROOT složky (pomocný zpětného lomítka). Jako první budeš mít \\Plugins 2xpoklepeš a v něm "registry" no a v něm najdeš ten klíč, který je uvedený výše. Možná ale bude lepší, když použiješ ten advanced config, přeci jen hrabání v registrech není pro BFU (neber to zle).
fojtass (4)|7.11.2008 21:33
tyjo,, ja uz opravdu nevim... Chtel jsem si zaridit do telefonu vsechny ty vychytavky, o ktere je ochuzen... Ten Tot. Comander musim mit v mobilu?? Nebo ja uz nevim .. A ten programek co jsem si stahnul a nainstaloval mi nefunguje. Hazí mi chybu kdyz ho chci spustit.. :-/