Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 5550, PPC2003 upomínky a vybíjení

johnee_r (290)|4.11.2008 13:58
Zdravím,
nevím, jestli tohle patří spíš do softwarové sekce, ale snad se mi i tady dostane odpovědi. Mám následující problém s ipaqem 5550 a outlookem:
Když si v outlooku na PC nastavím připomínku, natáhne se mi do PDA. To je pak někde v tašce, tam se připomínka spustí, já ji neslyším, takže PDA nevypnu, takže to zůstane zapnuté, dokud se nevymlátí baterka.
Dá se nějak nastavit, aby připomínky v PC se do PDA nepřetahovaly? V PC je potřebuji a používám, ale v PDA je nechci. Když si píši poznámku přímo do PDA, tak upomínku vypnu, resp. mám nastavené, aby se implicitně ani nenastavovala, ale to když se tam natáhne z PC.

Moc děkuji.
Nesli (409)|27.11.2008 17:17
Když si nastavuješ v AS partnerstní s Ipaqem, máš tam přesně na výběr co se má syncovat, buď to edituj nebo partnerství smázni a udělej ho znovu..

dále by se to dalo řešit i nějakým free softwarem, Slide to unlock + alternativy, nastavit si v pda kratší dobu pro automatické vypnutí či tak..
Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2008 17:54
Tak to máš špatně nastavené PDA, když se ti po spuštění alarmu či připomínek nevypne PDA. Nepíšeš to zcela jasně - myslíš asi připomínky události kalendáře, že?
johnee_r (290)|28.11.2008 08:23
Upomínkou myslím zvukový signál u schůzky v kalendáři (reminder). Chci, aby se do PDA synchronizovaly schůzky, ale aby se nespouštělo zvukové upozornění. Jde to? A pokud ne, kde nastavit, aby se PDA po odzvonění samo vypnulo. V power settings? To PDA nemám já, takže musím, zjistit, jak to má dotyčný nastaveno.

Díky
Nesli (409)|28.11.2008 20:05
Zvláštní přání, tedy pokud tě správně chápu:yes:

Je divné, že se po reminderu PDA samo nevypne, nastavení : START/SETTINGS(nastaveni)/SYSTEM/POWER(napajeni), pak záložka ADVANCED(rozsirene), kolonka ON BATTERY POWER(na baterii) a v té zaškrtnout TURN OFF Of..(vypnout zařízení když není používáno) a nastavit časový interval (třeba 30s).
Zdenek Malinsky (9781)|29.11.2008 12:41
Většinou se setkáváme s problémem, že se připomínky nepřipomínají, což je asi jejich jediný úkol. :D

Taky mě napadlo, jak dlouho zařízení máš v provozu, že by možná nezaškodil očišťující hard reset a čistá instalace. ;)