Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Polaris a problémy pripojenia k PC

Slamka_ce4you (79)|4.11.2008 12:00
Objavil sa mi taký problém, ani za ten svet nemôžem spojiť a synchronizovať PC s HTC Polarisom.

Včera bolo všetko OK, synchronizácia prebehla úspešne. Potreboval som net, tak som použil aplikáciu "Zdielanie internetu" cez USB kábel pre PC a použil nastavenia T-Mobile. PC nezaregistroval pripojený HTC ako modem, ako sieť, odmietal akékoľvek zdielanie netu cez mobilného operátora a HTC. Tak som sa na to vykašlal a zas zdielanie netu v HTC vypol. Odtvedy mi však nejde synchornizácia.
Po pripojení HTC k PC cez USB kábel PC nájde HTC ako sieťový adaptér ktorému chýbajú ovládače. Po jeho odstránení ho nájde ako Windows-Mobile device ale stále v sieťových adaptéroch a zas s otáznikom, bez ovládačov. Po odpojení a znovu pripojení ho zas nájde ako sieťový adaptér.

Skúšal som Hard reset HTC, skúšal som preinšlatovanie ActiveSync, nič nepomohlo. Kto mi prosím poradí ako na to bez formátu PC?? Moje HTC je momentálne nepripojiteľné k PC... :((
DD_ (331)|4.11.2008 14:02
Jakej OS na tom Polarisovi mate ? Original romku nebo nejakou stazenou ?
Slamka_ce4you (79)|4.11.2008 14:25
Original WM6, česká lokalizácia. Pokusy s ROMkami som na Polarisovi nerobil žiadne..
Slamka_ce4you (79)|5.11.2008 08:45
up..
poraďte prosím, nemôžem to nijako spojiť, kopírovať dáta, zálohovať, nič... :? :?
Trhanec_ce4you (15)|6.11.2008 13:40
Zkusil bych z PC odinstalovat ActiveSync a po restartu opětovně nainstalovat - měl jsem podobný problém.
Slamka_ce4you (79)|6.11.2008 13:59
Aj to som skúšal.. Nepomáha.. Stále nájde Polarisa len ako Network Adaptér, nič iného.. Už som v koncoch.. :? :? :?
Slamka_ce4you (79)|12.11.2008 06:51
Stále nikto nič, žiaden nápad?? Už som týždeň bez spojenia PC-Polaris a ja netuším ako na to... :( :(