Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: problém se synchronizací

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Nazdar, na mém xda orbit (htc p3300 artemis, wm6 o2UK) mi náhle nastal problém při kopírování souborů mezi pc a xda. Počítač při pokusu o kopírování z pda do pc píše hlášku "přístup byl odepřen. Zkontrolujte, zda je v mobilním zařízení dostatek paměti,..." a z pc do pda "nelze najít zadaný soubor. Zkotrolujte,..." a při pokusu o instalaci programu do pda "zkontrolujte, zda je mobilní zařízení připojeno, zda máte dostatek paměti..." Zkoušeno i s jiným pc, bez výsledku.
    Čím to může být?
    Díky za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2002

a nemuze to byt opravdu nedostatkem pameti? nemyslim na karte, ale v telefonu

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

To asi ne, mám cca 6Mb volného místa a soubory a programy jsem zkoušel i hondě malé (100kb)

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Nikdo neví čím to muže být způsobeno a jak to opravit? Ještě bych dodal, že přímo v pda můžu přenášet soubory třeba mezi pamětí a kartou bez problémů, ale nemůžu instalovat caby - po potvrzení důvěryhodnosti programu to napíše, že instalace byla neúspěšná. A taky se nemůžu dostat do seznamu programů k odinstalování - tedy spíše je najednou úplně prázdný.

vypadá to, že můj problém je dost podobný tomutu: http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=31000 , tak to tak začnu i řešit.

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

Zdravím a předem se omlouvám, že vytahuji toto 4 roky staré vlákno.

Mám ale teď úplně stejný problém, a protože mě Google poslal sem, tak by mě zajímalo, jak jste to tehdy vyřešili.

Volné místo v paměti v telefonu mám na rozdíl od původního tazatele 14MB a na kartě asi 200MB.
    Jinak mám ten samý telefon (HTC Artemis) a ty samé příznaky (nelze kopírovat mezi telefonem a PC, v seznamu nainstalovaných programů žádná položka, paměťová karta je v externí čtečce normálně čitelná).

Samotný telefon se zdá, že funguje bez větších problémů.

Podařilo se mi všechno důležité zazálohovat přes kartu, takže konečným řešením bude asi "Hard reset" a totální přeinstalace, ale zajímalo by mě, jestli existuje i jiné řešení.

=========
    EDIT 22.12.2012:

Tak jsem provedl ten "Hard reset".
    Systém jsem obnovil z rok staré zálohy a na závěr jsem tam přihrál aktuální telefonní seznam, který se mi podařilo zazálohovat přes paměťovou kartu.

Teď už je všechno OK.

Podobná témata

1. Problém se synchronizací...
    Od Python.p v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-05-2010, 20:18
  2. Problém se synchronizací s PC
    Od olda.bastard v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-09-2008, 14:30
  3. Problém se synchronizací