Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - problém - regulace hlastitosit u FM rádia

kome_ce4you (56)|3.11.2008 19:14
Je nejaka jina moznost jak regulovat hlasitost radia nez pres systemovou hlasitost? ja na to neprisel
Zdenek Malinsky (9781)|4.11.2008 09:36
Každá aplikace má většinou vlastní regulátor hlasitosti (+przniče zvuku ve formě ekvalizéru, bass-boost apod), popř. na sluchátkách/ HF sadě.
kome_ce4you (56)|4.11.2008 10:44
Tahle aplikace ztrejme nema nic na ovladani hlasitosti , jen si lze zvuk posilat do sluchatek ,nebo do reproduktoru. Pak lze nastavit za jak dlouho se ma vypnout. Tlacitka na zmenu hlasitosti to proste nema. A vidim jeste docela dobre , tak bych to snad prehlidnout nemel.
Martin Ráž Hoch (1832)|4.11.2008 11:39
[quote=Zdenek Malinsky]Každá aplikace má většinou vlastní regulátor hlasitosti (+przniče zvuku ve formě ekvalizéru, bass-boost apod), popř. na sluchátkách/ HF sadě.[/quote]
No dovol, jaké przniče zvuku... náhodou, tyhle super věci ten zvuk udělají kvalitní! A v mých sluchátkách Boose od známého z tržnice (prý nejlepší značka a kvalita) to zní pak špíca! :)

Ba ne, pokus o škádlení Tvého hudebního cítění:D, každopádně ale myslím, že u FM rádia je stejně úplně jedno do čeho ten zvuk jde, protože procesory zvuku v rádiích to tak nekřesťansky zprzní, že to bolí i hluchého;)
Zdenek Malinsky (9781)|4.11.2008 13:17
:oops: Sorry, přehlídnul jsem to FM, myslel jsem internetová rádia.
Diamonda nemám, ale pokud není přímo v té aplikaci nic, tak asi pouze tím systémovým nebo pokud je něco na sluchátkách či HF sadě.

OT
to MRH
Máš pravdu, v Pze se dá poslouchat více méně jen R1, Classic a ČRo x. Ostatní jsou na zvracení jak kvalitou produkce, tak i zvuku (velmi mohutný "loudnes").
/ OT
zuzkys (356)|4.11.2008 13:57
Taky mě to štve, občas na usnutí rádio špatné není, ale bohužel regulace hlasitosti lze pouze tím systémovým nastavením. Nebo regulací na sluchátkách (pokud ji tam máš).