Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: HP iPAQ 214 - problém - padání aplikace GPS tuner

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Koupil sjem si toto perfektní zařízení a jsem s ním fakt spokojen, ale u programu GPStuner který poměrně často používám pro geocaching, dochází čas od času k jeho pádu
    a následující hlášce : " V apikaci gpstuner.exe došlo k nečekané chybě, ukončete program a restartujte zařízení " . Musím říct, že k tomu dochází zcela náhodně, většinou při prohlížení map. Navíc je podivné, že k tomu dochází poze krátce po spouštění programu a to i několikrát po sobě, no a potom už nic třeba celý den.
    U staršího PDA které jsem měl předtím se nic takového nedělo ( s WM 5 ). Prosím pokud někdo víte jak to léčit, dejte mi vědět budu nesmírně vděčný.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Přikládám detajlní výpis chybového hlášení.
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Soude podle chyby OutOfMemoryException bych soudil, ze proste dojde pamet RAM. Zkuste reset, pak kouknout na volnou pamet a pak ji prubezne sledovat.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Resetuji vždy když dojde k této chybě, protože jinak by gpstuner nenaběhl. Stejně se tato chyba neustále opakuje.Jak sledovat pamět při zapnutém gpstuneru to nevím.

Registrace
    Aug 2000

No tak to dava smysl. Proste ma zarizeni bud malo pameti, a nebo ma aplikace nejaky memory leak, takze se pamt postupne zaplnuje (a neuvolnuje), takze kdyz dojde, aplikace spadne. Napiste autorovi aplikace, nic jineho se s tim delat neda.

A nebo muze byt problem uplne nekde jinde, a sice ze nejaka JINA aplikace postupne uzira misto az vycerpa volne a pak spadne. Ale to se ladi blbe, jestli o tu aplikaci stojite, zkuste ji na uplne cistem zarizeni. Kdyz pobezi bez problemu, tak je problem v jine aplikaci. Kdyz spadne, napiste autorovi, at si to opravi.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

To je právě ten problém, zkoušel jsem to na dalších dvou HP 214 a dělalo to samé, ikdyž byly zcela čisté bez jiných aplikací. Na všech je WM 6.0. Na jiných zařízeních s jiným W.M. ( 5.x , 6.1 ) to funguje bez problémů. Takže mám obavu, že problém je v W.M. tedy u HP neřešitelné.

Registrace
    Aug 2000

Neni to uplne muj obor, ale tipoval bych, ze to pouciva CompactNET framework a ze je v zarizeni nejaky spatny. Zkuste si stahnout (na desktop) a nainstalovat tohle. Je to .NET Compact Framework 2.0 Service Pack 1, tedy snad vylepseny...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Je již nainstalována novější verze NET Compact Framework. Toto mi to nahlásilo při pokusu to nainstalovat. Předesílám, že v nainstalovaných programech žádný NET Compact Framework není. Asi WM 6.0 má integrovanou verzi 3.5

Registrace
    Aug 2000

Tak v tomto pripade jsem vsechny sve napady vycerpal. Zkuste napsat autorum a poslete jim tu chybu s popisem, ja uz bohuzel nevim.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Děkuji mockrát za snahu, jdu oprášit svoji angličtinu :dead:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od spon
    Asi WM 6.0 má integrovanou verzi 3.5
    V iPAQ 214 je nainstalována jenom .NET CF 2.0. Verzi 3.5 si můžete doinstalovat (některé programy je používají).

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Rád bych to zkusil ale nevím jak. V nainstalovaných programech nic takového není, je tam pouze čeština a gpstuner.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Nainstaluj odtud (doufám, že ten odkaz bude fungovat)

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tak jsem to nainstaloval, vše proběhlo bez problémů. Jdu to odzkoušet na a po 15 minutách perfektního provozu , bác a je to tu zas. : Bohužel neplatný pokus.
    I přesto díky za snahu.

Podobná témata

1. Odemčení iPAQ 514 pro synchronizaci pomocí aplikace BirdieSync
    Od dusan.koudela v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-08-2007, 12:47
  2. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 07-08-2006, 15:49
  3. Jaké programy a aplikace do iPAQ 3630
    Od Spine v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2006, 13:13
  4. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 30-05-2006, 20:24
  5. reseni padani spojeni ipaq gprs pres BT??
    Od kanar v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 16-12-2004, 07:28