Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: asset viewer

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Zdravim! Potreboval bych prosim poradit, jak menit informace v asset vieweru.
    Konkretne potrebuji zmenit ve slozce IDENTITY- Asset Tag a Serial. Zahadnym zpusobem tyto hodnoty zmizely.(tak mi to aspon popsal zakaznik)
    Jedna se o iPAQ 3850 ROM Revision:3.00.06.
    Predem se omlouvam, jestlize se tento problem ve foru jiz resil. Zkousel jsem hledat, ale bez uspechu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od grapas
    Zdravim! Potreboval bych prosim poradit, jak menit informace v asset vieweru.
    Konkretne potrebuji zmenit ve slozce IDENTITY- Asset Tag a Serial. Zahadnym zpusobem tyto hodnoty zmizely.(tak mi to aspon popsal zakaznik)
    Jedna se o iPAQ 3850 ROM Revision:3.00.06.
    Predem se omlouvam, jestlize se tento problem ve foru jiz resil. Zkousel jsem hledat, ale bez uspechu.
    ... pokud vím tak se tu nic podobného neřěšilo Info v AssetVieweru a především informace typu Asset Tag a Serial Number jsou položky, které nejdou (záměrně) běžným způsobem změnit - (tj. jsou uloženy někde v ROM). K tomu, aby je bylo možné změnit je potřeba znát přesné místo (adresu) kde v paměti jsou uloženy a mít do něj přístup. Navíc musíš vědět jak ... Pokud došlo k "nezavyněnému" smazání těchto informací, tak snad jedině tím, že jednotlivé buňky bloku, ve kterém byla tato informace uložena jsou vadné a tudíž již dále nejsou schopny držet jakoukoliv informaci...

PavelR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Pokud to neni HW problem, tak me napada jedine zkusit preflashovat ROMku, trebas se to vzpamatuje (a nebo to chvcipne uplne, pokud je tam nejaky problem

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Moc Vam dekuji za rady. Zkusim preflashovat ROMku. Dam vedet, jak to dopadlo.

Podobná témata

1. m700 problem s GPS viewer
    Od blackchicken v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-05-2007, 01:22
  2. Web viewer
    Od DJakub v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-07-2006, 13:57
  3. Camera Viewer
    Od Brco_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC