Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) - problém - TomTom 7 a telefonování

zemo (10)|1.11.2008 14:53
Dobry den,

chtel chych se podelit o zkusenost kterou jsem zjistil az pri koupi Telefonu Touch Pro. Pred timto telefonem jsem mel Artemise, pote Kaisera ve kterych jsem mel nainstalovanou navigaci TomTom 6. Pri spustene navigaci jsem volal a po skonceni hovoru zavesil. Po zaveseni se mi opetovne pustila navigace (prepnula) a mohl jsem jet dal dle navigace. U Touch Pro s TomTom 7 tohle nedela. Pri pustenem TF3D musim rucne najit ikonku TomToma a klepnout po ni. Pri vypnutem TF3D je indikace (ikonka) spusteneho TomToma v pravo dole. po jejim klepnuti se mi spusti navigace. Jsem z toho na prasky, nic nedovede nastvat tez tohle.

Dale se porad resi pomalost TomToma. Artemis mel 200 Mhz procesor a stihal.
kubicek123 (63)|1.11.2008 15:08
Jestli máte namysli pomalost Tomtoma samotného-jakože se seká a podobně...tak můžu doporučit iGO8 (navíc při hovoru se minimalizuje a po hovoru se sám maximalizuje)
Jestli máte namysli zpomalení o 15-20 metrů během navigace,tak to je bug všech buildů,který prozatím není vyřešen,ale v HTC na tom prý makají..
zemo (10)|1.11.2008 15:19
dobry den,

kdyz minimalizaci umi TomTom 6 na Kaiserovi,nebo na Artemisi (mam je oba pred sebou) tak vy to mohla umet i 7 verze. Zkusim naistalovat do Touch Pro Tomtom 6 s Vychodni Evropou co jsem dostal s Artemisem a uvidim. Zkousel jsem TomTom 7 ve verzi VGA i QVGA. Verze TomTom 7.450.9028 a rozdil je pouze ve velikosti ikonek
Martin Ráž Hoch (1832)|9.11.2008 15:15
[h]Moderace[/h]

GPS a zkušenosti s ní řešte v jiném thredu - obezně zde: HTC Raphael (Touch Pro, T-Mo MDA Vario IV) - GPS - zkušenosti a problémy... a na konkrétní problém založte prosím samostatné vlákno jako zde, ale prosím nemíchat;)