Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 40 z 40

Téma: 45. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 15. listopadu 2008, SteakBar Levandule

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

Pst .... hlavně mu to neříkejte, ale on je doma pod pantoflem , tak proto nedorazil

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak mě by mě zajímalo.....

Včera bylo na srazu k vidění opravdu hodně novinek, tak zda to včera nebo i jindy na jiném srazu někomu alespoň trošku pomohlo v rozhodování co koupit (nebo naopak nekoupit). Můžu poprosit o jakousi zpětnou vazbu? Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No jo chlapi... jsem pod pantoflem, ale mam krásnou ženu, tak si jí musím hledět

Ten trend co nastavil Pavel se mi líbí, chtěl jsem tam jít hlavně kvůli těm novinkám - tedy hlavně kvůli vám chlapi, pak až novinkám

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Ted uz to nezachranis a neokecas Martine

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Neokecávám ani nezachraňuju... chlapi... kurv* kdyby jste věděli - i jednotlivé příspěvky píšu na několik přerušení a moje malá tryskomyš se dostane z vymezeného prostoru během vteřiny. Navíc když syn zmerčí nějaký cíl, tak se doba na jeho dosažení vydělí dvěmi... a už zase je fuč... no jo, děti

Nééé, fakt, rád bych vás někdy viděl a poznal

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

4Zdeněk: Tak pokud jde o mě, tak mně srazy v rozhodování jednoznačně pomohly, hlavně teď před koupí posledního zařízení, kdy jsem váhala mezi Rafaelem a Diamondem... Stačilo mi vidět rozdíl ve velikosti a bylo jasno
    Jak se dívám, další sraz je už těsně před svátky... To jsem zvědavá, jaká bude účast To snad abych si tu ROMku flashla sama

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dik, alespon nekdo.

Jinak srazy pristi rok budou ve stejnych terminech jako letos - tj.3.sobota v mesici. Vse bude vcas oznameno.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Me srazy taky pomahaji v rozhodovani. Pred nedavnem jsem se rozhodoval jestli Rafaela nebo Rafaela. Ne vazne...jsem rad, ze jsem si zkusil X1i, jeste jednou dekuji Pavlovi za moznost prohlednuot si ji. Hraju si s myslenkou, ze bych za ni zamenil Rafika, ale osobne me ta klavesnice moc nepresvedcila.:?

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od krabicka3
    Hraju si s myslenkou, ze bych za ni zamenil Rafika, ale osobne me ta klavesnice moc nepresvedcila.:?
    Pořiď si ji ještě k Rafaelovi a k iPhonu... Možná, že až budeš mít tak asi deset různých zařízení, z nichž na každém ti bude něco vadit a něco bude super, budeš konečně v souhrnu spokojen

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Mno ja cekal na xperii jak na palacinky v levanduli a muzu rict ze ji uz jaxi nechci! Takovej mrnous, ted mam HDcko a pohodicka, nepresvedcil me ani nazev "šlohnierikson" a ze jsem byl zarytej zastance erika!

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-11-2010, 16:33
  2. Reakcí: 49
    Poslední příspěvek: 22-11-2009, 11:15
  3. Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 22-06-2008, 18:15
  4. Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 26-11-2007, 17:17
  5. Reakcí: 57
    Poslední příspěvek: 20-11-2006, 01:04