Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Vario IV) versus HTC Kaiser (TyTN II)

pavelikk (27)|31.10.2008 16:44
Mam asi hloupu otazku. Je velky rozdil mezi TytTn a Touch pro?? Jde mi o to, ze mam moznost vzit si Touch pro, v tuhle chvilku mam TyTn II a jsem s nim dost spokojen. Jde mi o to abych pak nelitoval prodeje.
pavelikk (27)|31.10.2008 16:48
A jeste jedna otazka, bude mi fungovat na nem TomTom, ktery mi beha v TyTnu?? Ja teda myslim ze jo, ale zeptam se radsi zkusenejsich
korps (134)|31.10.2008 16:57
Ked si spokojny naco menit?Radsej napis s cim niesi ci tym nahodou netrpi aj touch pro a ako pouzivas hardwarove tlacidla ci ti nebudu chybat.
TomTom 7 ide urcite.
pavelikk (27)|2.11.2008 19:11
mam akorat par chyb, ktere mi vadi... A to ze pri psani zprav nekdy cekam dost dlouho, nez mi vubec nabehne na psani. Dalsi minus vidim ve fotaku. Je obtizne udelat peknou a ostrou fotku. Presel jsem na HTC z Nokie, kde teda fotak byl nesrovnatelne lepsi. Presel jsem hlavne kvuli tomu, ze mi neustale padal system a behal jsem velmi casto do servisu. Coz u HTC je vse v poradku. Takze celkove hodnotim jako dobry krok od nokie. Krome techto chyb jsem temer spokojeny.
Martin Ráž Hoch (1832)|2.11.2008 19:15
Ohledně rozdílu nejlépe vypoví recenze a technická specifikace, jsou to dost odlišná zařízení a preference jednoho z nich je čistě individuální. Ale jak zde již padlo, jsi-li spokojený, není proč měnit.
plachow_ce4you (159)|2.11.2008 22:15
Rozhodně neměnit. Já se teď ke Kaiserovi vrátil (dokonce jsem si ho koupil znovu). Touch Pro jsem jednoduše nerozdejchal. Jediný důvod: absence tlačítek a nepoužitelný D-PAD.