Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - DivX

satanista (8)|31.10.2008 13:21
Zdravím,potřebuju poradit jak pustit divx na omnii,v telefonu je jen registrace,ta mi vyhodi serialkey a co s tim dál?dík předem za odpověď :oops:
space_cowboy (336)|31.10.2008 13:50
Staci kliknut na ten divx subor, prehra to vstavany touch player. Ale pokial viem, nepodporuje titulky. Ta registracia v nastaveniach sluzi na ucel technickej podpory. ;)
satanista (8)|1.11.2008 09:18
Dík za odpověď, tak to avíčko sem spustil, ale píše mi to "Nepodporovaný audio formát" tak to de bez zvuku.Kvalita obrazu je dobrá.
lenivyventil (103)|3.11.2008 23:30
Skus si nainstalovat TCPMP player. Prehra skoro vsetko a ak nie tak sa este daju doinstalovat dalsie pluginy.
Alebo je tu funkcne skoro identicky ale krajsi a plateny Core player.
t0m (87)|4.11.2008 22:47
A jaká verze TCPMP (a v jakém nastavení) ti na Omnii chodí? 0.81RC1 mi vůbec nešla.
CorePlayer problémy nemá. Doporučuju nastavení Video output = RawFrameBuffer.
satanista (8)|11.11.2008 14:04
No ani jedno se mi nechce instalovat. To TCMP ani Core player,nevim proč,jako kdyby to nechtělo číst .cab soubory :(
Pavel Koza (4761)|18.11.2008 20:33
Jen upřesním, že to VOD má dost idiotskej popis, nejedná se totiž o technickou podporu, ale podporu pro Video On Demand, tedy kupování filmů za peníze a kvůli ochraně je pak možné film přehrát jen na konkrétním zařízení, k čemuž je i ten unikátní kód. Já přehrávám většinu filmů bez problémů, ale protože je audio i video kodeků obrovské množství, některé věci prostě nejedou.

Jinak pokud Omnie neinstaluje z Cabu, tak bych to viděl na nějakým způsobem poškozené registry. Než poradím obligátní hard reset, zkuste si stáhnout nějaký editor registru (jeden přikládám) a napsat, co máte v klíči My Device - HKEY_CLASSES_ROOT\cabfile včetně všech podklíčů. Především je důležité to, co máte v Shell/Open/Command.
satanista (8)|20.11.2008 14:31
Díky za rady, ten regedit mi taky nejde :( asi zkusim ten hardreset