Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 58 z 61 PrvníPrvní ... 8485657585960 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 856 až 870 z 914

Téma: IGO 8.3 - Tuning a ladění ...

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

to: Jason
    Ten Patch se jemenuje "Patch SignPost Red-Green", takže žádné šipky pro pruhy to nemění, al ejen ty šipky , které sjou na směrových tabulích. Tohle nikde ten patch ani nedělal.
    Ano, je to skinem, změnil jsem na žádost uživatelů šipky pro pruhy na ty, které jsou nyní ve skinu viz. obrázek
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Dík, já si to myslel, že to je skinem, ale radši se zeptám.... škoda, tamty šipky se mi líbily víc.....ops:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od tomsoft
    jestli máš 8.3.4 tak to taky přejmenuj na ui_igo8_da - musí se přepsat ty obrázky o nic víc nejde
    Rozumím tomu správně, že pro novou verzi s Driver Alerts se musí složka ui_igo8 přejmenovat na ui_igo8_da?
    Mám totiž ten problém, že verze 8.3.4.102860 při startu spadne - pokud ale smažu složku ui_igo8, tak vše funguje (až na ikonky POI, které jsou zase hnusné, a hlavně nezůstávají ty, které si nastavím).

Registrace
    Apr 2008

Ano, pro verzi 8.3.4 je nutné složku přejmenovat na UI_IGO8_DA
    ale to nestačí. Je třeba mít správný DATA a BRANDING.ZIP pro 8.3.4.
    Doporučuji smazat (přejmenovat) SAVE, protože jsou tam uloženy cesty k obrázkům na POI z UI_IGO8.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Asi se zeptám jako naprostá trubka, ale kde je ke stažení příslušná verze data a branding?

Registrace
    Apr 2008

Na webu určitě ... :bulb:

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Doplnit do skinu také rozlišení 320x234 neplánuješ? iGO už toto rozlišení konečně umí, ale chybí mi v tom ten skin. Když tam dám pro rozlišení 320x240, tak mi zase chybí dole 6 řádků. Díky

Registrace
    Apr 2008

Já vím, je to nic moc když si to takhle přepneš jak píšeš, ale opravdu to neplánuju. Už bych asi nedělal nic než skiny a i tak, když vyjde nová verze, tak to vždy 1-2dny trvá než to předělám, mezi tím mi už lidí píšou, že už vyšla nová veze a jestli to už konečně budu mít...
    320x234 není moc rozšířené a nechápu výrobce proč to nemohli udělalt o těch 6px širší
    Omlouvám se, ale v současné době to asi nehrozí.

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Jasný, v pohodě, myslel jsem si to.

Občasný diskutér Avatar uživatele jirys
    Registrace
    Jun 2007

Tome mam problem se skinem " Dimka 1.1.25.9 " IGO8 v navigaci MIO 725 ho vubec nevidi - rozliseni 800x480 .... ale skin " Gurjon " funguje normalne . At delam co delam DIMKA nejde !! Porad prosim .....

Jinac diky i za ten PATCH ...

Registrace
    Apr 2008

No pokud používáš GJ v nativním rozlišení (800x480), tak Dimku neuvidíš...
    Co máš v SYS.TXT u těchto hodnot:
    [interface]
    vga=?

[rawdisplay]
    highres=?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

zdravim,
    novy skin 1.1.25.9 - mam maly problem s novou funkciou: pri simulacii nech prekracujem hranicu "odkudkoli-kamkoli" stale mi zobrazi iba info udaje o rychlostnych limitoch v Slovenskej republike. Je to tak spravne? (vsetky mapy mam TA 090722, takze pekne nadvazuju). Nazivo som este cez hranice nesiel.

Registrace
    Apr 2008

To je v pořádku, není to chyba.
    Když budeš naživo, tak to bude fungovat. Ono to bere GPS pozici kurzoru, kterou máš určitě zapíchlou někde v SK.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

tak fajn..a tome, nemohol by si podrobnejsie popisat nove veci v tom poslednom skine. Na tvojej stranke je iba strucna zmienka. Ja zatial vidim nove nastavovanie naklonu (ciselne)-o.k. posuvnikom to islo horsie. este vidim pripomenutie dialnicneho poplatku - tiez nezaskodi.
    iste je tam toho ale viac.
    Ak mozem - niekedy v dalsej verzii by si mohol zmenit to funkcne tlacitko " nezobrazovat sm. tabule aj pruhy" na "zobrazovat sm. tabule aj pruhy" a ked sa to zafajkne, tak to plati. Tak to je u vsetkych ostatnych funkcnych tlacitok a tak to ma aj logiku. Toto jedine je tak jaksi naopak-ako ked sa skrabes pravu ruku za levym uchem.

Občasný diskutér Avatar uživatele jirys
    Registrace
    Jun 2007

Zdravim vsechny :
    za1) Tome jeste jsem se k tomu MIO 725 nedostal abych tu tvou radu vyskousel ...

za2) ted mam problem zase s HTC TOUCH 2 po spusteni programu IGO tak zacne pipat nebo tak nejak lupat asi tak 5x za vterinu --- co to muze byt ?? udela to kdyz prepnu skin z defaut na dimku pak jiz se nejde zbavit i kdyz to prepnu zpet na default . Pomuze jen vymazat slozku SAVE a pak spustit .
    nejde zadavat pismena pro nastaveni navigovani na cil a ani cisla, ani nejde umazat prvni pismeno ktere tam naskocí !!

Strana 58 z 61 PrvníPrvní ... 8485657585960 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Touch Diamond - ROM, flash a ladění...
    Od JecminekMaselnik v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1434
    Poslední příspěvek: 21-08-2014, 14:14
  2. HTC Touch Diamond II - ROM, flash a ladění...
    Od qwido v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 490
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 19:04
  3. HTC Touch HD - ROM, flash a ladění...
    Od JP_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 999
    Poslední příspěvek: 11-01-2012, 15:35
  4. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 20-11-2008, 12:11
  5. Ladění aplikací ve EVC++3
    Od NokFrt v sekci Programování
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 18-06-2004, 08:34