Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Kaiser (TyTN II) - stahování pošty

zeli08 (3)|27.10.2008 13:39
zdravím všechny majitele HTC tytn2. Jsem skoro maximálně spokojen. někdy mi ale nefunguje stahování e-mailu - na displeji se objeví hláška, že se telefon nemůže připojit - dole v liště běží pouze hláška "připojování...". pomůže pouze restart celého zařízení, resp. i restart pouze telefonu. Nevíte kde je zakopaný pes???
opicka_ce4you (149)|28.10.2008 14:06
Čau, takhle ti asi nikdo neporadí. Zkus napsat více podrobností jako třeba jakým způsoben se připojuješ atd ... Prostě se o tom problému trošku rozepiš ať to není ve stylu "mám auto, které nejede, nevíte proč?" :cool:
zeli08 (3)|28.10.2008 17:04
jo, sorry. Stahování pošty mám nastavené přes internet, IMAP4. někdy to funguje 100% ale často to napíše "zprávy nejde stáhnout do mobilního zařízení. Zkontrolujte zda je navázáno připojení a zda je e-mailový účet správně nastaven. Potom zkuste zprávy znovu stáhnout."
gampik (77)|28.10.2008 17:06
Mam v posledni dobe uplne stejny problem. Bezne se mne stava, ze i opera nenacita stranky dokud neudelam restart. Jeste jsem nevypozoroval, cim by to mohlo byt.

Pripojuju se normalne pres O2, nonstop datovy tarif.
zeli08 (3)|28.10.2008 17:43
jo, to sedí O2 Data nonstop, pokud to nejede "stačí" buď restart celého telefonu nebo jenom radia
Whippy (206)|29.10.2008 10:38
To ze nejede obcas GPRS se mi stava taky. Vypozoroval sem, ze se to stane tehdy, kdyz mi vypadne signal a pak znovu naskoci. Staci pak mod letadlo a zase pripojit.
Mimochodem taky O2 Data nonstop.
gampik (77)|29.10.2008 22:09
Mne se stava jeste jedna vec s postou, ktera mne pije krev uplne stejne a nevim, co s tim.

Mam nastaveno v outlooku u vsech uctu - stahovat cele zpravy. Ale u cca poloviny zprav se mne vzdycky stahne jen hlavicka a i kdyz zpravu oznacim - stahnout priste - tak se zprava nestahne. A pokud mne email zajima, jedina cesta je prihlasit se pres operu na centrum a rucne si ho precist.

Nevite nekdo co s tim?