Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP iPAQ 6515 - podpora aplikací vzhledem k rozlišení

radkope (7)|27.10.2008 12:48
Zohnal som si za par korun toto HP. Ako som zistil tak iPAQ 6515 ma horsiu podporu aplikacii vdaka svjmu square displayu. Preto ak mate niekto skusenosti co na tom mozem rozbehat tak mi prosim poradte. Zhanam nejaky shell, alebo nieco na today screen alebo zmenu vzhladu a samozrejme aj zopar hier.

Pre tych ktory tiez zhanaju nieco na toto pda, tak mi tam bezi: GSplayer, MortPlayer, TCPMP (fakt skveli video prehravac), NetFront (internet), a na GPS IGO mapy, pri ktorych mam ale problem ze sa velmi dlho startuju...

Ak viete cokolvek poradit pls napiste...
radkope (7)|27.10.2008 14:42
No a mam prave dalsi problem stiahol som si Rom Update z HP stranky a pri 0,1 percent to zamrzlo... nejde ani hard restart zapnem ho iba vtedy ked vyberiem baterku a znova ju tam dam, ale aj to po chvili zamrzne a na obrazovke je logo HP .... neviete niekto co stym????? pls help
Zdenek Malinsky (9781)|27.10.2008 14:54
Mám Treo se stejným rozlišením displeje a drtivá většina aplikaci nedělá se zobrazením problémy. Možná jde o nějaké free nebo starší aplikace, kdy ještě nebylo toto rozlišení (moc) používáno.
radkope (7)|28.10.2008 23:23
No ale to tvoje TREO ma asi novsi WM.. Mne sa zda ze je velky problem na to nieco najst.