Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - světelný senzor pro klávesnici / display

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Predpokladam, ze svetelny sensor (umisteny vedle speakeru) slouzi jak pro display, tak pro klavesnici. U displaye je to v pohode, ten trochu ztmavne, kdyz pres nej dam prst a zase se rozsviti trochu vic, kdyz prst dam pryc.
    Nicmene klavesnice se mi rozsvici pokazde (samozrejme mam zaskrtnuto, aby se pouzival sensor na klavesnici). Mate to taky taky tak?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Lidi, to mi nerikejte, ze mi neumite odpovedet, jestli se vam pokazde rozsviti klavesnice, kdyz ji vysunete...:O
    Tak tezka otazka to neni, ne?

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

jj, kdykoliv vysunu, je rozsvicena

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

taky tak..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od krabicka3
    Lidi, to mi nerikejte, ze mi neumite odpovedet, jestli se vam pokazde rozsviti klavesnice, kdyz ji vysunete...:O
    Tak tezka otazka to neni, ne?
    No popravdě se mi taky rozsvěcuje, ale lze toto vypnout.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Hmmm...na Kaiserovi mi to fungovalo korektne...kdyz bylo svetlo, tak se nerozsvitila, kdyz bylo sero nebo tma, tak se rozsvitila. Treba tuhle funkci Rafik proste nema, a funguje to jenom na display. :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

No jo, ale pokud se nepletu, tak na TyTN a TyTN II fungoval senzor právě jen a pouze pro podsvícení klávesnice, nikoliv pro regulaci podsvícení displaye.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Nepletes, je to tak, ale zase se mi nezda, ze by ho Rafik jen a pouze na display.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Start->Settings->Buttons->Backlight->Enable keyboard backlight auto sensor .....máte to tam? (ROMeOS v.22) a co to podle vás dělá? já bych řekl,že to rozvítí klávesnici po vysunutí....světelný senzor na klávesnici není a ten v reproduktoru na osvětlení klávesnice nemá vliv..nicméně by to mohl vyřešit nějaký program,který by světelný senzor využil,ale to by zase musel spolupracovat s tím výsuvným čidlem,aby klávesnice nesvítila pořád..

edit: takže řešení : pokud máte zaškrtnuté Enable keyboard backlight auto sensor,tak senzor pro klávesnici opravdu funguje..právě jsem to testoval-vysunul jsem klávesnici (rozsvítí se vysunovacím čidlem),pak jsem na senzor posvítil světlem a klávesnice zhasla,po vypnutí světla(žárovka) se klávesnice opět rozsvítila (dělal jsem to teď v místnosti za běžného deního světla,takže bych řekl,že je to blbě nastavené..páč denní světlo to vyhodnotí jako tmu a klávesnici zbytečně rozsvěcuje:/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

ANO! Přesně tuhle věc jsem hledal, a věděl, že jsem jí někde viděl... jen jsem nebyl schopen najít, kde. A teď, když jsem jí našel, vzpomněl jsem si na Krabicku a letím sem, abych to ze sebe dostal, tak... . Dobrá práce chlape.

Podobná témata

1. HTC Touch Pro (Vario IV) - fólie na display
    Od lightning_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 17-04-2009, 16:39
  2. HTC Touch HD - Hry pro pohybový senzor
    Od opicka_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-01-2009, 11:36
  3. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 07-06-2008, 10:25