Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: HTC Touch Pro (Vario IV) - TV-out - zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Nevíte jestli má Vario IV TV-out?..na mobilmanii jsem si dal srovnání Varia IV a Touch Pro (jen tak pro zajímavost-zajímalo mě totiž,proč je v katalogu mobilů Vario IV několik pozic za Touch Pro,jestli to je vážně jen menší RAMkou),a všiml jsem si,že Vario IV podle mobilmanie TV-out nemá...jak to teda je?..nechci si kupovat kabel zbytečně..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Takový dotaz patří T-Mobile prodejcům, ale popravdě nevím, proč by HTC jen pro T-Mobile odebíralo TV-out ze svých zařízení. Osobně se domnívám, že má TV-OUT také!

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Podľa špecifikácii TV-out nemá. Je to nelogické, ale zatiaľ som všade videl túto informáciu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Chm, to by bylo hodně zvláštní, ale je možné, že si to T-Mobile vzhledem k nějaké konkurenční strategii vyžádal. Jak jsem psal, doporučuji zeptat se u daného prodejce - tj. T-Mobile.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

tak jsem si prave donesl ze Sunny softu TV out kabel domu, ale nevim jestli se jeste dneska dostanu k testu. Nicmene provedeni kabliku je super, je tam i mini USB vstup zrejme na nabijecku. Coz je hodne sikovny. :yes:

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

U T-Mobile bych se nicemu nedivil.Jiz drive odebirali svym zarizenim Wifi(chybejici antena apod),takze pouha aktivace jinou rom nestacila.Ale pevne doufam,ze tato doba uz je pryc.Mozna ,ze to bude blokovat jen sw.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

tak funguje suprove, zatim jsem zkousel pouze fotky a video natoceny ralphikem. Jeste se chystam na nejake normalni video. (testoval jsem pouze cca 10min)

nemam T-mobile Ralphika, to jen aby se me nekdo zbytecne neptal

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Na klasickem Touch Pro se vi ze to funguje,tady se jednalo o T-Mobile verzi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2005

funguje Vám to na normální telce? Mě to dělá strašný pruhy!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

pokud ti to dela pruhy tak to dela zapojeni v televizi. Respektive mas do TV nebo neceho jinyho (video, DVD) zapojeny kabely a a mas nejaky ten pristroj ve stend by rezimu.
    Udelej test, do tv mej zapojenej pouze TVout kabel. A melo by to jet

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Vario IV od Paegasů mám. TV out je zmíněn v manuálu velmi stručně na str. 54, podrobnosti žádné. Položka TV výstup je přítomna v sekci Nastavení-Systém. Když na ní tapnu, pošle mě do háje a žádá si TV kabel. Z toho bych soudil, že výstup existuje, je funkční a chce to pouze příslušenství, které nemám, nicméně zakoupím.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

tak jsem to konecne o vikendu trosku vyzkousel.
    Narazil jsem ale na jeden problem, malej. Kdyz vyberu PAL tak se mi zobrazuji fotky na tv polozene na stranu. Pohral jsem si s tim trochu, projel jsem nastaveni PAL, zkousel ruzne normy PAL. Kdyz to bylo cernobile tak se to zobrazovalo spravne. Nasledne jsem dal zpatky to puvodni nastaveni ktere jsem tam mel a kupodivu se to zacalo zobrazovat spravne.
    Po vytazeni kabelu a opetovnem zapojeni se cela ta situace opakuje. Napada me jedine, ze si to nedokaze zapamatovat nastaveni, nebo delam neco spatne ops:

Je to jen takova malickost, kabel funguje suprove a ta chvile pohrani si s nastavenim vzdy pred prezentaci, se da vydrzet.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

V com pozeras fotky? Neotaca ti to G-senzor?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Aug 2005

ten kabel dava na vyber jen jednu aplikaci na prohlizeni fotek, to je to klasicky album HTC. G senzorem to neni, to me napadlo prvni otestovat jak se to bude chovat kdyz budu natacet mobila. Respektive po pripojeni tv kabelu senzor nefunguje, a je to jen dobre. Nedovedu si predstavit nejakou prezentaci kdy bych ji chystal na mobilu a jakmile bych mobilem pohnul tak by se hnula i na tv :O

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Ked ale vypnes to ponukane menu atk vies to otvorit aj inym. Skusim teda este raz tie fotky ale co sa pamatam tak fotky boli normalne otocene aj cez htc album.
    EDIT
    vyskusal som to a fotky su vsetky spravne otocene

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 174
    Poslední příspěvek: 05-09-2011, 19:16
  2. Reakcí: 168
    Poslední příspěvek: 01-06-2010, 13:49
  3. Reakcí: 548
    Poslední příspěvek: 26-10-2009, 10:07
  4. Reakcí: 33