Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TouchFLO 3D - kompletní kolekce - grafika, skiny atp.

Martin Ráž Hoch (1832)|26.10.2008 12:03
Pravděpodobně jste na tuto věc již narazili, ale hodí se upozornit i ostatní. Aplikace TouchFLO 3D, kterou do svých zařízení přidává HTC, je nějaký ten pátek prolomena a pod taktovkou HTC komunity XDA-Developers.com probíhá pilný vývoj všelijakých vychytávek, grafiky atp. Místo na které bych vás rád upozornil je snaha o centralizaci různých fragmentů v podobě nezávislých vláken. Švédský kolega NisseDILLIGAF tak udělal obří kus práce a udělal takový rozcestník pro TouchFLO 3D. Zde najdete opravdu většinu, co je dnes pro tento nástroj k mání. Užívejte!

XDA-Developers.com - Customizing TF3D - The Collection!
Crossover (4)|9.11.2008 17:39
prosim vas nevite kde najdu ty temata kde je i landscape nikde to na xda nemuzu najit
Martin Ráž Hoch (1832)|9.11.2008 17:45
Nedal jsi hledání ani pár minutu co jsem Ti dal tento odkaz - mě stačilo se podívat na odkazovanou stránku a během 3 minut jsem našel třeba "TF3D Portrait AND Landscape ICON Theme. Tohle je přístup nových uživatelů, kteří přehazují svojí práci na ostatní, tak nečekej příliš trpělivosti od ostatních.
Crossover (4)|9.11.2008 18:10
tak tohnlensto sem taky nasel ale nic vic
Martin Ráž Hoch (1832)|9.11.2008 19:39
Ono toho pro landscape obecně moc není, protože tolik lidi neláká a nepoužívá se tolik - je ještě jeden skin na XD, který jsem někde zahlédl, ale také bych ho už nenašel.
jambo (26)|20.11.2008 07:14
zdravím všechny.
Mám asi týden touch pro a na xda jsem si našel tema na tuchflo 3d podle navodu jsem vše nahrál a funguje to.
Jen mne trápí nastaveni pozadí protože na xda ho dodaly jen jako obrázek a nevím jak ho dostat jako pozadí.
pokud možno lama návod. díky všem
Martin Ráž Hoch (1832)|20.11.2008 11:16
Pozadí se dá měnit normálně v záložce TouchFLO 3D Settings, kde je Wallpaper! Na XDA, dokonce i zde lze najít vlákno s modifikací, která dodá pozadí na každou stránku TouchFLO.
jambo (26)|20.11.2008 16:11
Jde mi právĕ o tu zmĕnu na všechny záložky.
pozadí se mi mĕní jen na první obrazovce a ja bych ho chtĕl pod celé tochflo.
na xda jsem návod našel stahnul jsem si manila editor,
ale ten manila obrazek se mi nechce otevrit abych ho upravil angličtinu moc nezvládám a tady na fóru jsem vlákno o téhle upravĕ nenašel.