Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPaq 6515 - problém- po hard resetu (HR) nenabíhá

geshc (8)|25.10.2008 19:10
Zdravím mám velkem problé a to ten že po resetu zařízení nabíhalo vše v pohodě kalibrace display ,následovné STYLUS a pak nějaké POP-UP MENUS a tam se se zasekl PDA NERÁGUJE A NEVÍM CO DÁL něnajde se tu někdo kdo měl stejní prblém a dokáže mi poradit????prosím moc

obrázky co to dělá :

http://ges.rajce.idnes.cz/hp_ipaq_6515/
Nesli (409)|25.10.2008 23:42
Jaj:)

No, v prve rade, pokud jsi tak neucinil,proved znovu Hard reset, pokud to nepomuze, hlashni znovu do zarizeni ROM, nemusi byt puvodni, snad najdes nekde na stranach HP, pripadne neofiko na xda ci tak nekde...
geshc (8)|26.10.2008 11:07
znovu jsem hard reset udělal a pořás stejné!
jak to mám přeinstalovat nebo co tam nahrát moc se v tom zatím neorientuju tak kdyby jsi byl tak hodný a napsal mi jak to mm udělat a co tak nainstalova ATD. dík moc
Nesli (409)|26.10.2008 11:34
No, staci hledat, ze, ale co:)

Flashnuti ROM - to jest postup pri kterem se do zarizeni nahraje novy obraz operacniho systemu...

Jednotlivy postup pro 6515 tu psat nebudu, neni to tak slozite, nasel jsem ti link TADY
, Je to z ofiko stranek, je tam jak na to a ROM ke stazeni (jedna se ovsem o WM2003 SE, ofiko WM5 na to nebyly, to je pak nutno poohlednout se jinde), je to teda v anglictine ;)
geshc (8)|26.10.2008 21:23
tak problém je vyřešen našel jsem to zde na fóru jinak vám moc děkuji
radkope (7)|27.10.2008 23:35
Prosim ta napis mi postup ako si to vyriesil mam ten isty problem .... budem ti velmi vdacny...

.. a este nieco mne sa tam zobrazuje nieco ako bootloader... teda myslim ye to tak je... ak viete niekto poradit prosim napiste.
geshc (8)|28.10.2008 11:12
radkope (7)|28.10.2008 17:10
uff ale ja mam uplne iny problem som to zle popisal... ja spravim tu kalibraciu a po nej to zamrzne a nabehne boot screen ... resp logo HP nad ktorym je napis serial ....neviete niekto co stym??