Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Asus 636-nejde zapnout

wOJi_ce4you
    Guest

Zdravím

mám problém s mým zařízením ASUS A636 a to toho rázu,že nejde vůbec zapnout. Při vložení baterie
    je automaticky hozena do zkratu a vybiji se..(jedna už odešla a nafoukla se). Zjistil sem,že je problém buď v integrovaném obvodu MAXIM 1568B (přehřívá se)
    popř. někde v jeho okolí (spalene rezistory,kondenzatory,diody). Nemá někdo s tímto zkušenosti??

Budu vděčný za jakoukoliv radu..třeba i odkaz na nějaké fórum anebo link na stažení servisního schématu k tomuto zařízení.
    Souběžně sháním i nový,funkční IO Maxim 1586B,ale zatím bez úspěchu (schopnosti i techniku na výměnu součásti mám).

Díky za každou radu.....

S pozdravem

*wOJi*
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

To máš docela pech, ale jinak tento čip řídí napětí v telefonu (tzv. power management).
    Řídí třeba napájení RAMek atd... Skoro se u nás nedá sehnat.
    Co si s tím dělal ??

wOJi_ce4you
    Guest

Ano,to vim,že je to řízení napájeni procesoru a dalších komponent v PDA.

No,mám ho z druhé ruky. Dostal se ke mě v ještě funkčním stavu, ale po pár dnech odpálil baterii a bylo to. Tak jsem ho rozdělal,připojil na zdroj a ten IO krásně hřeje. Po připojení stabilizovaného napětí 3,6V ihned po připojení poklesne na 1,6 až 1,7 V a nic :no:

Rád bych si ho spravil a používal,ale tak pokud říkáš,že sehnání bude problém,tak jsi mě moc nepotěšil

Možná že třeba nebude v háji přímo IO, ale něco v okolí. Jenže bez schématu jsem nahranej ...

Zjistil jsem ještě, že je možné si ten integrovaný obvod nechat zaslat z pobočky MAXIMu v Německu..a prý dokonce bezplatně jako ukázkový produkt...ale nejsem schopen najít žádny kontakt na zástupce společnosti MAXIM. Tuto informaci mám od distributora MAXIMu v ČR..ale s poznámkou,že by kontakt musel hledat též,tak ať si jej najdu sám

Kdyby mi byl schopen někdo poradit i s tímto,budu velmi rád.

Podobná témata

1. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-08-2010, 17:58
  2. P535 nejde zapnout
    Od lukyyysek v sekci P5xx
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 07:14
  3. 560 a newplow 032 - nejde zapnout
    Od robuso_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 30-05-2008, 14:30