Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN II - ROM Update na WM6.1 a následně nefunkční SIM

opicka_ce4you (149)|20.10.2008 01:22
Ahoj,
dnes jsem se konečně rozhoupal a provedl jsem update na oficiální ROM WM 6.1 stáhnutou z HTC serveru (HTC TyTN II_RUU_Kaiser_HTC_WWE_3.28.405.0_radio_sign_25.83.40.02_1.65.17.56_Ship). Po provedení JumpSPL (JumpSPL1.93-KAIS) a následném HadrSPL (Kaiser-HardSPL-3.56) dle návodu jsem pokračoval updatem ROM viz víše.

Po dokončení ROM Update najeli WM6.1 bez problémů a vše funguje. Jedinou chybou je že telefeon vůbec neregistruje přítomnost simky (The SIM card is missing.).

Pro úplnost SIM je Vodafone a po vložení do jinného telefonu plně funguje.

Nyní jsem zkusil i jinou ROM - eOS_4_888_FiRe_pp6_NoRadio viz link. Vřele všem doporučuji, takou odezvu a rychlost jsem zatím neviděl. Nicméně mě to nepomohlo.

Díky za pomoc.

EDIT: Tak jedna doplňující informace. Zkusil jsem teď ještě starou SIM od Paegasu - twist a ta mě v telefonu fungovala. Moje Vodafone je ver. 1.1. Takže asi snad bude reklamace sim.

Kdyby někoho napadl nějaký jiný tip budu rád za radu. Díky.
opicka_ce4you (149)|22.10.2008 00:03
Ač jsem vyzkoušel snad všechny možnosti, tak se stále nedařilo ...
Mnoho hodin jsem hledal zde a na xda podobný problém a jeho řešení.
Vystřídal jsem mnoho ROMek, několik SPL, Radií a všeho co jsem kde našel.
Vystřídal jsem několik SIM karet (3ks od Vodafone) a stále nic.

Nakonec jsem vložil sim od jiného operátora - Paegas (ještě starou twistovou) a najednou jedou všechny simky :)
Jak je vidět, někdy logické myšlení, čtení a testování je nám k ničemu. Pak to nepochopitelně vyřeší náhoda.

Všem kdo se zamysleli nad tímto tématem děkuji.