Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak
>
>

LG KS120 - problém - nefunguje ukazatel baterie

Luboš Daněk (3)|19.10.2008 18:21
Zdravím, mám fatální problém s indikací baterie... stále je seklá na 95% a KS20tka se po fyzickém vybití bez varování vypne... :(( někdo to někde řešil reinstalací... ale to se mi moc nechce... PS: nepomohl ani dvojnásobný HARDreset

Edit: úpravou registrů jsem dospěl k závěru že mám vadnou knihovnu baterie battdrvr.dll proto prosím kohokolv kdo vlastní LG KS20 a byl by ochoten mi tuto knihovnu extrahovat a poslat...
peety (2)|3.11.2008 17:57
ahoj ja ti asi neporadim ale pridam sa k tvojmu problemu...moja baterka stale ukazuje 100%..takze ak niekto vie aako to vyriesit budem velmi rad...dakujem
Martin Ráž Hoch (1832)|3.11.2008 18:00
Může jít také o battery.dll a nebo phcanoverbmp.dll (má na starosti ikonu ukazatele). Bohužel se obávám, že tuto knihovnu nelze jen tak nahradit, protože její zavedení a alokace probíhá ještě před spuštěním GUI pro uživatele. Vím, že jsem s tím měl problém na TyTN a pomohla jiná ROM, resp. pomohlo dekompilovat ROM a tento soubor vyměnit přímo ve zdroji. Zkus ale štěstí s náhradou ve /Windows, třeba to opravdu půjde.

Moje doporučení je nahrát jinou ROM, jestli to u tohoto přístroje lze... pokud ne, tak je to jednoznačně na reklamaci, protože toto už je funkční závada.
Luboš Daněk (3)|4.11.2008 23:07
Díky za informaci... Stejně nemůžu tu knihovnu od niko sehnat... A nahrát si novou ROM doma sice jde někde jsem jí i našel... ovšem ztrácí se tím nárok na záruku - řešení servis a měsíc bez telefonu... :( :no: