Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Samsung Omnia i900 - problém - SMS se odešle 2x

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Mám takovej problém s Omnia. Napíšu sms a odešlu a druhá strana mi pošle odpovědní sms a já ji u sebe vyzvednu prý první sms ode mě přijde znovu. Nevíte někdo čím to? :-) Nejdřív jsem myslel že je to u operátora ale je to v podstatě od tý doby co jsem koupil omnia pořád dokola. Někdy teda ta druhá stejná sms nepřijde ale častěji ano. Jsem celej bezradnej a doufám že se dobereme nějakýho zdárnýho výsledku :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak jsem se tady na foru dozvedel ze se toto stava i u jinych pristroju a ze pomohl tvrdy restart.co to je a jak to udelam?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Tvrdý restar uděláš tak, že v nastaverní - system ťukneš na ikonku hardwarový reset. Nabídne ti to několik možností, včetně vymazání celé paměťové karty. Zvol, kterou potřebuješ a Omnie se ti vrátí do původního nastavení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

díky za radu

no zatím to vypadá že to pomohlo tak snad to bude ok .. poslat jednu sms 2x to pak nejni pěknej účet

Podobná témata

1. Samsung Omnia SGH i900 - problém - zahlcení paměti
    Od kure007 v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-04-2009, 21:12
  2. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 20-02-2009, 19:49
  3. Samsung Omnia SGH i900 - problém s instalačním CD
    Od jirii_ce4you v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-01-2009, 06:48