Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s Mobile center

Ulas (19)|18.10.2008 11:22
Prosím poradte chtel sme nainstalovat program z originalniho cedecka od htc do pc ale nejde to, zkousle sme to stahnout i z netu a nejde to nainstalovat .Nevite jak na to?


romiseklbc (6)|18.10.2008 11:35
Zdravím, a co máš za operační systém v pc? Jinak by mělo úplně stačit, připojit zařízení z windows mobile k pc pomocí usb kabelu a pokud máš aktivní aktualizace v pc, tak operační systém v pc si aplikaci Windows Mobile center nainstaluje automaticky sám. Dělal jsem to na několika PC a bez problémů.
Ulas (19)|19.10.2008 13:34
Dík moc :) jede to
blackman_82_ce4you (255)|29.1.2009 11:42
Muj problem se tyka synchronizace a to jak nastavit aby byl prioritni outlook a ne mobil :( Ve volbe konfliktu mam uprednostnit PC ale nefunguje to. Udelal se mi bordel v kontaktech (nejaky zahadnym zpusobem mi AS synchronizoval i kontakty ze SIM, asi UDK origo ROM mi to nedelala), ty jsem v outlooku promazal, v diamindu jsem vsechny kontakty smaznul v domeni ze kdyz dam synch. tak se mi objevi kontakty z outlooku v mobilu a ono ejhle, smazali se mi z outlooku :( (nejsou ani v mobilu ani v outlooku). Nevite jak to poresit?
lelouch (331)|29.1.2009 11:57
To je ale úplně normální. KONFLIKT znamená, že jeden kontakt má dva různé záznamy (v mobilu a v Outlooku).

Jinak jde stále o synchronizaci. Změny provedené na jedné straně se holt projeví na druhé straně. Takže smazání kontaktů v telefonu nutně vede k provedení toho samého v Outlooku...

Sorry, jsem jen posel :cool:

Aby se to znovu načetlo od nuly je třeba zrušit profil telefonu a znovu ho nastavit. Pak se k němu synchronizační program chová jako k novému zařízení (nejdříve nakrmit, pak opatřovat ;) ).

Co se týká kontaktů ze SIM, to je pouze otázka nastavení v zařízení. Pokud se zobrazují, pak se i synchronizují. Přepíná se to u každého zařízení mírně jinak. Doporučuji zdejší funkci Hledat.
blackman_82_ce4you (255)|29.1.2009 12:22
hmm parada :) Jen me udivuje jak vsude ctu ze synch. PPC je nejnadnejsi a nejlepsi, tak v tomhle ohledu kam se to hrabe na PC Suite od Nokie, co si budem povidat ;) Jinak kontakty ze SIM mam skryty pres hidesim.cab
lelouch (331)|29.1.2009 13:35
V tomhle mám rozsáhlé zkušenosti a musím říct, že PC Suite je jedna z nejneohrabanějších věcí, co jsem kdy v téhle oblasti potkal. Výčet trablů je tam kilometr dlouhý už od dob, kdy prvá verze běhala pod runtime Microsoft Accessu. A vidím to dodnes - můj partner má nějakého Ečkového komunikátora a každou chvíli ho zachraňuju - ale už je nalomený ;) .

V tomhle má JEDINOU výhodu, že se umí zeptat u jednotlivých konfliktů a když jde mazat záznamy. Microsoft jaksi předpokládá, že člověk chápe rozdíl mezi synchronizací (dosažení toho samého stavu na obou stranách) a konfliktem (což je na rozdíl od Nokie zřídkavý stav, protože to musí být změna záznamu BEZ ČASOVÉHO ZÁZNAMU - téměř nemožné - anebo když jsou v době od poslední aktualizace upravené OBA záznamy). Nokia totiž dokáže prohlásit za konflikt kde-co - za jistých okolností i dvě stejná jména - takže se jaksi alibisticky ptát MUSÍ. Nemluvě o mapování polí, jejich formátu a délce, neschopnosti pracovat s kategoriemi... Používal jsem Nokie od roku 1991 (jo, ty pětikilové) do cca r. 1998, kdy jsem kvůli zásadním chybám ve firmware (nefungující BT a chyby v synchronizaci) musel do servisu.

V tu ranu Nokia letěla, koupil jsem si Siemens, stáhl si nejnovější firmware a od té doby jsou pro mě Nokie akorát kvalitní železo.

Ale výraz finský software mě od té doby zní logicky asi jako eskymácký ananas :) . Nic proti sauně, vodce atd...

EDIT: Nějaké datlovací chybky.