Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P750 - co je pod krytem / rozebrání přístroje

pitka (1346)|17.10.2008 21:48
Takový malý téma, co je vlastně ukryto pod krytem.

Jelikož jsem dlouho řešil lehké rozostření kamery a nedalo mi to. Tak jsem sundal kryt a začal studovat kameru.
A našel jsem zajímavou věc, objektiv je manuálně seřiditelný, viz foto.
Ale nedoporučuji to štelovat lidem, kteří takovým trablem netrpí. Je to nastavování naoko a udělal jsem asi 100 fotek než jsem si to nastavil.
Zlepšení ostrosti odhaduji na 10 až 15 %. Měl jsem to dost bídný.

Dále je na fotce vidět, kde jsou šroubky (povolit a kryt už nepraská). A ještě jsou vidět antény pro GSM a GPS.
Třeba někdo zvýší zisk.;)
GgDag (4)|14.12.2008 11:49
Ako si dokazal zlozit kryt ? Ja sa trapim uz 2 dni a nic :(
freevisio (14)|15.12.2008 08:57
ahoj všichni ...
mám dotaz, měl jsem P750 v práci a lehce se mi zašpinil display od krve.. čistil jsem to lihem ( v rámci dezinfekce) a na display mi to udělalo nějaké mapy a display je celý bílý... jestli jsem ho nějak neodvařil..... dá se to nějak rozdělat a display vyčistit , nebo je potřeba to svěřit odbornému servisu?? šroubovák na asuse mám... díky hojky
czbird (334)|15.12.2008 14:13
Mas na nem folii? Ja folii bezne sjizdim cisticima breckama na lihove bazi a nikdy jsem problem nemel.
Kdyz ted nad tim premyslim, tak pri nalepovani folie vzdycky displej odmastuju lihem a taky bez problemu.
Byl to opravdu lih nebo nejaky mix s benzinem apod? Otreni vlhkou hadrou nepomaha?
freevisio (14)|15.12.2008 23:00
ne folii nemám, měl jsem jí tam ale asi to byla nějaká shitka..... no tak uvidím, nechám to na topení pořádně vyschnout a když nic tak to ještě zkusím rozdělat a poslat na servis, jsem zvědavý co s tím provedou....
jezekpetr_ce4you (0)|17.12.2008 21:06
Tady jsem našel šikulky z Ruska a ti poradí,jak P750 rozebrat: http://www.pdacenter.ru/razborka/razbor-asus-p750/