Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - GPRS příchozí hovor

blacks_ce4you (0)|16.10.2008 12:23
tak jsem se vratil z HTC servisu, a nejsem sam,

v pripade ze jsem pripojen na inet pres gprs a nekdo vola, nedovola se , v pripade SMS obcas prijde a nebo prijde az po ukonceni gprs
v pripadne pripojeni na Edge to nedela,

tak servis nevi co s tim takze neopravitelna zavada,
v obchode vam daji jiny kus, a sup s nim zpet do HTC servisu a opet neopravitelna zavada
zpet do obchodu opet jiny kus, a pak uz si muzete v klidu vzit jiny telefon nebo penize, protoze to asi delaji vsechny

prosim o vyzkouseni na
original FW to dela i na poslednim 1,93
blacks_ce4you (0)|30.10.2008 17:29
dnesnim dnem HTC me podal vyjadreni. ze chyba je v softu a bude se konat naprava,

otazka je jak dlouho bude trvat oficialni vydani noveho opravneho FW

thom.s_ce4you (12)|31.10.2008 15:18
no, tak teda to bych se divil kdyby HTC neco takoveho vydal ... protoze tohle mi delalo u vsech telefonu co jsem mival a nerekl bych ze je to chyba pristroje, spis to proste pri aktivnim prenosu GPRS nezvladne technologie ;o)

co si vzpominam, tak volany se nedovolal pokud jsem prenasel data, v dobe kdy bylo gprs aktivni ale bez prenosu se dovolat dalo, ale jak jsem psal vyse, delalo mi to na vsech mobilech
blackman_82_ce4you (255)|31.10.2008 22:22
presne tak, to neni problem telefonu ale 2G site. Neumi totiz soucasne volat a prenaset data. Nejde ani behem volani pouzit gprs. Mel jsem datovy tarif a tohle jsem resil taky. Proste kdyz tecou data tak se nikdo nedovola ma proste obsazeno. Tento nedostatek resi site 3G kdy je mozno soucasne datovat a volat. Takze nechodte do servisu je to zbytecny ;)

PS: by me zajimalo v jakym jsi byl servisu ze to nevi :) Z nich by se dali "vymlatit" penize za 3 reklamace :)
blacks_ce4you (0)|12.11.2008 14:48
vyreklamovano, vracim se k osvedcenemu typu telefonu ktery tyto zakladni veci umi
blackman_82_ce4you (255)|12.11.2008 18:39
o tom silne pochybuju neni to vec telefonu ale site ;)
blacks_ce4you (0)|19.11.2008 16:22
ano je to treba vec site ale na jinych telefonech to funguje, takze zrada je kde ??
s telefonem jsem byl spokojeny az na tento neduh, tak jsem rad ze to tak dopadlo
odmital jsem chodit s dalsim telefonem kdyby nahodou nekdo volal pokud budu na inetu
blackman_82_ce4you (255)|19.11.2008 16:41
no jako me to neslo se zadnym founem at uz to byla N9300, n93i... Proste to byla nahoda ze si zrovna neprijimal data kdyz ti nekdo volal. Zkus vzit diamonda nekam kde je 3G sit a uvidis jak ti to bude fungovat ;)
marty22_ce4you (101)|19.11.2008 18:38
no to nie je chyba telefonu..ale operatora..ten nepodporuje prijmat hovor a data. lebo existuju tri triedy GPRS, A B a C..a jedine trieda A podporuje volat a stahovat data zaroven.. u nas na slovensku je len trieda B a v cechach to mate asi rovnake:sarcastic: