Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Správa kontaktů bez Outlooku

stris (98)|16.10.2008 09:53
Zdar
Místo outlook office používám thunderbird. Nevíte o nějakém doplňku, který by umožnil správu kontaktů s PPC tak, ať s nimi mohu pracovat na notebooku? Díky za tipy.
Zdenek Malinsky (9781)|16.10.2008 22:26
Birdie Sync (stojí 20 ojro) nebo třeba free Fich Sync, Thunderbird Contacts Export. Osobně jsem to nezkoušel, ale už se to několikrát probíralo. Zkus si projít sekci +Komunikace a synchronizace.
stris (98)|17.10.2008 08:01
Birdie Sync jsem právě zkoušel, to je nástroj na kompletní synchronizaci emailů, kontaktů a podobně. Jedná se ale o placenou službu a jak jsem psal v jiném přízpěvku, já jsem strašně lakomý a protože se již několik let snažím software nekrást, primárně hledám free alternativu. Pak otestuji, zda mi drobné ústupky stojí za 600,- korun, které bych dal za placený SW a nákup SW je až poslední místo této pyramidy :o). A protože já chci pracovat pouze s kontakty, ostatní funkce BirdieSyncu nechci a nepotřebuji, připadá mi to značně neefektivní :o). Ten druhý soft se kouknu a otestuji. Díky za tip.

P.S. Takže jsem to asi dal do špatné sekce. Nějak se v tom novém členění zamotávám. Jestli si toho všimne admin, může prosím téma přesunout do správného? Děkuji
mi38k (205)|17.10.2008 16:57
Můžeš zkusit třeba exchange server. Jeden free je například zde.
David_ce4you (199)|23.10.2008 00:13
A když jsme u těch serverů, tak osobně používám k plné spokojenosti Funambol a dříve Scheduleworld s tou samou službou.