Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Správa kontaktů bez Outlooku

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdar
    Místo outlook office používám thunderbird. Nevíte o nějakém doplňku, který by umožnil správu kontaktů s PPC tak, ať s nimi mohu pracovat na notebooku? Díky za tipy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Birdie Sync (stojí 20 ojro) nebo třeba free Fich Sync, Thunderbird Contacts Export. Osobně jsem to nezkoušel, ale už se to několikrát probíralo. Zkus si projít sekci +Komunikace a synchronizace.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Birdie Sync jsem právě zkoušel, to je nástroj na kompletní synchronizaci emailů, kontaktů a podobně. Jedná se ale o placenou službu a jak jsem psal v jiném přízpěvku, já jsem strašně lakomý a protože se již několik let snažím software nekrást, primárně hledám free alternativu. Pak otestuji, zda mi drobné ústupky stojí za 600,- korun, které bych dal za placený SW a nákup SW je až poslední místo této pyramidy ). A protože já chci pracovat pouze s kontakty, ostatní funkce BirdieSyncu nechci a nepotřebuji, připadá mi to značně neefektivní ). Ten druhý soft se kouknu a otestuji. Díky za tip.

P.S. Takže jsem to asi dal do špatné sekce. Nějak se v tom novém členění zamotávám. Jestli si toho všimne admin, může prosím téma přesunout do správného? Děkuji

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Můžeš zkusit třeba exchange server. Jeden free je například zde.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

A když jsme u těch serverů, tak osobně používám k plné spokojenosti Funambol a dříve Scheduleworld s tou samou službou.

Podobná témata

1. Správa kontaktů?
    Od kadett-k2 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 15-02-2009, 19:45
  2. Správa kontaktů na WM5
    Od trend99_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 22-10-2007, 20:16
  3. Software na editaci MDA -(telefon, SMS, sprava kontaktu, ...) ?
    Od jaskoprg v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-04-2007, 13:42