Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Eten x500 a hudba do BT hands free

Dilv (6)|15.10.2008 03:00
Zdravím všechny vespolek a prosím o radu. Nemáte zkušenosti s přenosem hudby (a vůbec veškerých zvuků) do handsfree? Přijde mi podivné používat BT jen na telefonování, rád bych z něj poslouchal i hudbu puštěnou v PDA. Má Nokia 6230i to uměla bez problémů, že by to Eten nezvládal? Budu vděčen za každý postřeh či radu, děkuji všem předem!!
MeeVal (71)|15.10.2008 15:38
BT sluchátka musím mít A2DP profil-bohužel nepíšeš co máš za sluchátka, tak ti neřeknu jestli ten profil mají... A dále nepíšeš jako verzi ROM v PDA máš. Pokud se nemýlim, tak x500 v původních verzích A2DP profil neměla vůbec/neměla dotažený... A2DP profil lze do PDA dohrát, ale do sluchátek těžko... potom by se to řešilo nějakým SW, který by zvuk dokázal odeslat jako HandsFree, ale netuším zda existuje....
Dilv (6)|16.10.2008 02:17
Jj, jsem truhlík, žádám o radu a nedodám podklady.. Eten mám s odsud staženou ROMkou, tuším že je to č. 354 (WM 6.1), HF je od Logitechu HS04 V01. Jak jsem psal, na Nokii to šlapalo bez problémů, takže si myslím, že v hardwaru problém nebude, jen mu zadat, že má vypnout reproduktor a primárně všechny zvuky odesílat do HF....