Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond - Přidávání nových slov do slovníku T9

acero (27)|14.10.2008 10:45
Funguje Vám přidávání nových slov do slovníku T9? Mě teda ne, vůbec nevím, co s tím... Vždycky, když chci přidat nějaké slovo, kliknu na [+], což funguje, napíšu slovo, které chci přidat, ale pak, když mám kliknout na [ADD], tak to nejde zmáčknout... Zkoušel jsem mačkat i všude okolo, ale nic nejde, takže prostě za boha nemůžu přidat žádná nová slova... Což mě pěkně štve, protože takhle třeba nemůžu napsat "Cau", protoze mi to pořád nabízí "cause" a podobný... :((

Nevíte někdo, co s tím? Díky za každou radu... :yes:
TheMelin (1642)|14.10.2008 14:10
u jaké klávesnice ti to nejde?
acero (27)|14.10.2008 14:44
Full QWERTY...
libor_m (1026)|14.10.2008 14:47
Más tam češtinu od Sunnysoftu? Používáš balíček s českou T9?
TheMelin (1642)|14.10.2008 14:49
v nastavení té klávesnice mám zaškrtnuto Spell Correction, Word Completion in T9 mode a Auto-Substitution. Odskrtnuté mám Word Completion in ABC mode a T9 mi funguje a slova se ukládají.
acero (27)|14.10.2008 15:08
Češtinu od Sunnysoftu mám - verze pro ROM 1.93. T9 plug-in mám nainstalovaný.

V možnostech zadávání mám nastaveno Full QWERTY. Na záložce Dokončování slov mám zaškrtnuto Povolit funkci Automatické opravy, nezaškrtnuto Navrhovat slova při zadávání textu

V možnostech klávesnice (Full QWERTY) mám nastavený jazyk Čeština a zaškrtnuto Zapnout zadávání symbolů jedním. V nastavení T9 mám zaškrtnuto Dokončování slov v režimu T9 a Automatické nahrazení, nezaškrtnuto je Opravy pravopisu a Dokončování slov v režimu ABC. (zkusil jsem zaškrtnout i Opravy pravopisu, jak je uvedeno v příspěvku výše, žádná změna).

Jenom ještě upřesňuji, že pokud chci přidat nové slovo ([+]), slovo můžu napsat, ale nemůžu kliknout na [ADD], ukončení přidávání slova [X] funguje...