Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN II (Kaiser) - samostatný návod na flash ROM pro nováčky

skorpio (3)|12.10.2008 20:25
Dobrý den , Jsem lama ale i přes to jsem si koupil z Ebay AT&T /kaiser ... jsem nadmiru spokojen až na malou drobnost .... je zatím blokovaný a nemůžu tam dostat CZ sim

......

Mám ho už 2 týdny a prošel jsem hoooodně moc for hlavne zde a xda-developers .... a nasel jsem asi 3 navody jak to odblokovat ....

vše souviselo s tím že se flashne win mobile a pak nahraje nejaký program který to odblokuje

------------

1. tak jsem začal stahnul jsem soubory a jel podle navodu
2 psali že mám nahrát nějaké jump tak jsem nahral (dohromady asi 7 verzi)
3 bud jsem resetoval a držl foto tlacitko a najel do 3 barevneho menu nebo mi to najelo rovnou z winmobile
4 v 3 barevnem jsem vyndal zandal kabel
5 najelo mi v PC loadovani - najelo mi v mobilu loadovani
!!!!!! tu jsem skoncil i v mobilu i v PC se mi zastavilo na 0 a po chvilce se mi napsalo eror conection failed

................
tak bud jsem blby nebo pres ebay uz nekupuju ale stve me to

Budu rád s návrhy ... a s radami předem děkuji
htcjirka (1875)|12.10.2008 20:40
Nejdriv radne proved HardSPL

Nakopíruj do Kaisera JumpSPL(samozrejme predtim rozbalit)
Připoj zapnutý Kaiser k PC(bez sim a microSD) a zapni ActiveSync režim. Nech přístroj spojit se s PC
Na Kaiseru si spusť aplikaci JumpSPL,kterou jsi si tam předtím nakopíroval(kamkoliv)
Počkejte až se na barevném displeji objeví nápis USB
Odpoj a znovu připoj Kaisera k PC
Spusť flashovací utilitu HardSPL a řiď se pokyny na obrazovce.

Pak už budes moci stahnout si jakoukoliv rom a tu po te naflashovat
-alf- (112)|12.10.2008 20:43
Vyzkoušej případně tento návod.
skorpio (3)|14.10.2008 16:26
to uiqjirka
hmm no jo to je pekne ale zadrhel je v tom ze ja :
Stáhněte výše uvedený soubor HardSPL 3.56 (odkaz, mirror)
Připojte MDA k PC (stále mějte vyjmutou SIM kartu i paměťovou kartu), na displeji zařízení musí být zobrazeny tři barevné pruhy a nápis USB - viz. bod 8) v návodu výše.
Rozbalte obsah staženého archívu z bodu 1) na disk v PC
Spusťte soubor KaiserCustomRUU.exe a řiďte se pokyny na obrazovce (v ideálním případě odklikáte pomocí tlačítka “Next” několik dialogových oken a odsouhlasíte, že rozumíte tomu, co děláte…)
Objeví-li se po dokončení všech kroků na PC i MDA ukazatel průběhu nahrávání nové ROM
--------- a tu skoncim na 0 procentech jen prave nevim jesli to je pc , nebo mobilem nebo nevim proto prave pisu takove to navody jsem precetl a podle nich postupoval
htcjirka (1875)|14.10.2008 20:30
Tak jak jsem ti to popsal to funguje na 1000%,Hard SPL mas na techto strankach pod mym navodem.....Precti si znova jak jsem to napsal,je to jednoduche a pochopitelne.Nebo prijed na sraz a tam ti to udelam,otazka 2 minut
skorpio (3)|16.10.2008 17:26
tyjo uz to jde ... tyjo ja to delal tak ze jsem nahral tu vec jump az tam byly ty 3 barvy tak jsem to resetoval a pak flashoval hardspl


njn uz jsem na 100 procentech :D


Necituj předchozí příspěvek. Zbytečné citace smazány. Přečti si znovu pravidla pro diskutující. Díky admin