Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Mobile - kvalita prohlížení PDF?

cednicek (35)|12.10.2008 18:31
Dobry den,

chci se zeptat o kvalite prohlizeni PDF a docx souboru na PocketPC, konkretne na HTC Diamond ci Touch Pro (jeden z nich budu kupovat), ale potrebuji nutne kvalitni prohlizeni PDF. Doted mam iPhone, ktery to umi docela dobre, ale nejde v nich vyhledavat a dalsi veci.

Mate nekdo prosim zkusenosti s prohlizenim PDF a dokumentu na techto zarizenich? Potrebuji, aby zobrazovaly dokumenty tak, jak je vidim na monitoru, coz iPhone umi, ale spoustu dalsich veci bohuzel ne :(


Dekuji za rady a postrehy


Lukas
Martin Ráž Hoch (1832)|12.10.2008 18:51
Mě prohlížení vyhovuje, Adobe Reader LE 2.5 je v tomto ohledu podobný normálnímu PC, stránku optimalizuje dobře a dá se na tom v pohodě číst. Ale tohle je specifické a hodně individuální. Počkej na další ohlasy, aby jsi si udělal dobré měřítko.
cednicek (35)|12.10.2008 18:54
Dekuji za Vas nazor!!!

Co me prave na iPhone prekvapilo, bylo prohlizeni PDF a dokumentu, ale absolutne bych potreboval vyhledavani, jinak to posouvani prstem je opravdu otravne v pripade hledani. Mel jsem drive nekolik PDA, ale ani jeden dobre neozbrazoval PDF a dokumenty.

Chci se jednoduse ujistit, ze to "pujde" pred koupi zarizeni za 15.000 :)



Keltek_ce4you (57)|13.10.2008 15:36
Mám HP iPAQ 214 (na prohlížení PDF je to IMHO jedno) s tímto SW na PDF:
ClearVuePDF - instalováno od výrobce, dost nic moc, ale aspoň to otevře PDF soubory, děsně pomalé
PocketXpdf - free, rychlé, možnost vyhledávání, asi jediné použitelné

Zkoušel jsem i již zmíněný Adobe Reader LE, ale ten byl přibližně na úrovni ClearVuePDF... :(
cednicek (35)|13.10.2008 15:45
Hmm, takze situace s WM a pdf je skoro jako pred tremi lety. Ale Diamond si stejne asi koupim. Iphone je kvuli sve omezenosti zklamal, jinak jde o kvalitni pristroj. DocumentsTogo asi nikdo nema, coz? Umi totiz pdf a dokumenty pry skvele, ale nemam moznost overit.
Matrix44 (134)|14.10.2008 09:25
neboj situacia sa urcita zmenila za posledne 3 roky. Novy Adobe Reader LE je uz o niecom uplne inom. Cisty obraz, rychly zoom. Hladat som neskusal, ale ked potrebujem nieco take, tak si to prerobim do Wordu, a je po probleme ;)