Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 89 z 92 PrvníPrvní ... 39798788899091 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,321 až 1,335 z 1366

Téma: Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

Nováček
    Registrace
    May 2008

Já vím co upravuje Mode SMS i že je to připraveno na odpověď,ale ptám se jestli se to dá upravit
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

No tak pokud chces rychlý řešení, tak použij už zminovaní Mode SMS aby si nemel zprávy v konverzacích, pokud se bez konverzace neobejdes zkus nejaky soft (třeba nový Resco Contact to ma dobře řešený). A pokud trváš na stávajích konverzacích tak ti to bude muset někdo vyštrachat (nevím jestli se to bude chtít nekomu hledat) z registru a vypnout- problém je v tom, že to asi logicky vypne u všeho,tak že jakmile budeš mít kdekoliv kurzor v textovím poli, tak ti klavesnice nevyskočí

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím..neporadí někdo jak zprovoznit gprs připojení s použitím asuse jako modemu do noteboku ?S programem sdílení netu jde jen varianta přes usb..bluetooth by nechodil?Nemá někdo zkušenosti?Díky

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Tohle jede ?
    http://www.mobile-stream.com/usbmodem_wm.html

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

ICS Control

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tak jsem nahodil GlidecZonee a jsem VEEEElice spokojeny. Na Touchoviny jsou uz dost stary. To neni Flame, akorat jsem konzervativnejsi.Jedinne co mi trochu hapruje tak je pocasi, vzdycky se objevi napis "Klepnutím zde získáte data o počasí ze serveru". Ale já nechci aktualizaci, chci se podívat co se načetlo, což mi screen nezobrazuje. Navíc pri pripojeni to nahodí chybu, ze v aplikaci WeatherInfo.exe doslo k neocekávané chybe a chce to po me Konec nebo Detail. Dám Konec a zavřu aplikaci, dám Detail a nahodí to výčet hlášek o Weather info a nakoncec ukončím aplikaci. To jen taka malickost. Synchro s notebookem funguje perfektne, veškeré kontakty, kalendář, poznámky a úkolu se načetly bezchybně. Škoda, ze místo EI není Opera9.5, ale to bych chtel asi moc. Mám RAM 64 a jede to velmi svižně i při standart režimu Volné paměti je kolem 20MB. Jakmile mi dorazí 8GB karta tak zkusím iGo8 a dám vědět. Toť zatím vše.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Počasí sem testoval a fungovalo korektně....zkus vysledovat jestli to nezpůsobuje jiny sw.
    Jinak Operu si tam mužeš vždycky doinstalovat a IE má neco do sebe, např kvuli wapu a podobně

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Počasí, jsem rozchodil. Když jsem měl P535 připojenou k PC kabelem, tak mi nefunguje GPRS s aktualizacemi. To ale bude jenom nastavenim ActiveSyn. iGO šlape perfektně. Karta 8GB je funkční po všech stránkách. Nemám úpravu registru ani jsem neaplikoval žádný patch. Prostě funguje v adapteru microSD(A-data). Přijde mi že je dobře vyladěné zvonění. Předtím jsem měl ANG ROM a ta vyzváněla strašně potichu a tak jakoby mdle. Skype 3.0 BETA jede taky v pohodě s připojením přes Wi-Fi. Jedinné co mi trochu vadí je, že nemohu vzbrat ve smazaných sms všechny tahem a pak je naráz smazat. Musím mazat každou sms zvlášť.
    S SPB se mi zatím nic nekouše. instaloval jsem SPB Wallet. Takže s novou CZ ROM jsem fakt spokojený a obrovský obdiv Pitkovi. To se jen tak nevidí.:yes:
    Díky. Spokojený uživatel MDKill.

Registrace
    Oct 2007

to mdkill :
    díky za příjemné hodnocení
    Nemusíš mazat každou zvlášt´, ale zkus si pořídit Resco explorer. Tam ti to pojede jako dříve.

Registrace
    Oct 2007

Vydal jsem mírně upravenou edici Glide verze 1.1.
    Popisy viz. strana 1.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Nešla by udělat Standard ROM 6.1 s větším Pagepool? Např. 8MB? Chci u mě zkusit, jestli problém s tuhnutím by byl odstraněn
    Díky

Registrace
    Oct 2007

V této Glide 1.1 verzi jsem ji zvětšil na 6MB, tak by to mohlo být lepší.

Problém s tuhnutím bude někde jinde

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Myslel jsem Standard ROM, ne Glide

Registrace
    Oct 2007

Na Standardní verzi větší než 5MB není třeba.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Mně, když mám na today několik programů a v Resco Today celou řadu ikon, tak to po startu tuhne. Prostě to jaksi nezvládá. Nemůžeš mě třeba odkázat na nějaký soft, čím to změnit?

Strana 89 z 92 PrvníPrvní ... 39798788899091 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 11:12
  2. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 19:49
  3. Reakcí: 104
    Poslední příspěvek: 13-05-2010, 19:41
  4. Reakcí: 589
    Poslední příspěvek: 25-04-2010, 21:55
  5. Reakcí: 348