Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 88 z 92 PrvníPrvní ... 38788687888990 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,306 až 1,320 z 1366

Téma: Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Tak dnes jsem si tuto ROM nainstaloval a jsem nadšen. Největší radost mám z GPS Catcheru, snad to bude i fungovat. Ještě udělat upgrade na 128MB a bude to bomba. Akurát jsem se chtěl zeptat. Našel jsem i nějaké anglické ROM, které přetaktovávají procesor o nějakých 100MHz, jde to provést u i této ROM?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Na to přetaktování nepotřebuješ žádnou speciální verzi ROM na to je i určená aplikace,dám ti ji k vyzkoušení,ale tím ,že zvýšíš frekvenci,takt, má vliv i na výdrži baterie...prostě něco za něco
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Nedoporučuji žádné programy na přetaktování CPU na těchto OS s tímto jádrem 20xxx
    Hlavně z důvodu navigace IGO, které (a programů je několik) se potom nespustí. Zařízení přestane reagovat a pomůže jen SW reset.
    Zkoušel jsem několik podobných sw a všechny dopadly stejně. Měl jsem 624MHz CPU, to jo, ale většina programů si s tím neporadila.
    Takže zkoušet jen na vlastní nebezpečí

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Díky za info Tome, já ji sic už také nepoužívám,aplikaci XCPUScale, a o tom že na nových verzích ROM to činí problémy jsem nevěděl....

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Díky za program, vyzkouším, s iGO8 se to opravdu seká, jinak se zdá, že to funguje.

Ještě jedna věc. V předchozím WM mi šlo tažením stylusu ve zprávách označit více zpráv a pak je přesunout nebo najednou smazat. To teď nejde. Jde to někde zapnout?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

To se v tomto vlákně již psalo x-krát,přečti si toto vlákno a najdeš to....najdeš tam i jistě hodně podstatných rad a návodů,tak sedni a čti...ahoj)

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Doufám, že se neopakuji, snažil jsem se pročíst celý thread, ale nenašel jsem řešení mé otázky:

Mám verzi standard, 64MB RAM a programy se sami vypínají. Dám příklad, zapnu QIP, zmáčknu start, pustím jiný program a qip se za chvíli vypne. Nebo dříve jsem dělal, že jsem si zapl pocket player, pustil hudbu a zároveň pustil navigaci. Nyní se při spouštění navigace pocket player vypne. Lze toto nějak ošetřit? Díky za info

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Je to zpusobené zřejmě nedostatkem operacni pameti. Kolik RAM máš volny po startu?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Kolem 30MB. Děje se to i ve chvíli, kdy je dost volné RAM. Nesnesou se víc jak 2 spuštěné aplikace. Jediné co přežívá, je např. acive sync, nebo zpravy. Nepomohlo ani přidání do seznamu vyhrazených aplikací.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

To je divné. ROM by to být nemělo, jelikož sem se zatím s tímhle problemem nesetkal. Pokud je dostatek pameti, tak zavíraní podle me zpusobuje nejaky sw. Kazdopadne nejlepe se o tom přesvědčís tak, že provedeš HR a pak vyzkoušíš jestli se ti to bude či nebude zavírat samo

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

to Kesu :
    k zprovoznění velikosti a posunu jezdce přes všechny levely velikosti písma, zkus přepsat původní (vše v orig. klíči vymaž) a zapsat toto :

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\GDI\V1\FontAlias]
    "version"=dword:2000c
    "MS Sans Serif:-13"="Tahoma:-9"
    "Arial:-14"="Tahoma:-12"

Potom vypnout a po restartu a dej vědět.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Tak super, velikost textu už funguje perfektně.

A Torch už sem si taky opravil. Stačilo přesunout zastupce do programů a pak už to šlo krasně přiřadit HW tlačítku.

Pitko moc ti děkuju. Glide je funkční po všech stránkách a nejen to, je mnohem stabilnější a rychlejší než ostatní edice. A komu se glide nelíbí si ho prostě může vypnout. Já sem zcela spokojený. Dokonce už tam mám většinu svých oblíbenych programů a vše pořád šlape jako hodinky. Ale ještě malinko testuju kombinaci s Spb Pocket Plus (zřejmě se to malinko pere, ale to uvidím časem). Tak že ještě jednou díky a kdyby bylo něco novýho na testovaní, rád se zase zapojím.

Nováček
    Registrace
    May 2008

Zdravím,mám WM 6.1 a při otevření nové SMS zprávy se mi zobrazí zpráva a hned vyskočí klávesnice(namám to upraveno programem Mode SMS),jde nějak v registrech zakázat to automatické vyskakování klávesnice?Díky

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

ahoj, používám verzi rom Glide a při příchozí sms nejdou vibrace, na profily používám Spb phone suit a u předchzí verze(glid b2) vibrace fungovaly normalne. ma nekdo podobny problem?

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od matess99
    Zdravím,mám WM 6.1 a při otevření nové SMS zprávy se mi zobrazí zpráva a hned vyskočí klávesnice(namám to upraveno programem Mode SMS),jde nějak v registrech zakázat to automatické vyskakování klávesnice?Díky
    Mode SMS upravuje jen to, zda chceš mít zprávy ve forme konverzace a nebo normalne po jedny. Jinak to vyskakováni klavesnice je automatický a v celku i logický, protoze kurzor se ti objeví v tom textovým poli na rychlou odpověď.

Citace Původně odesláno od Skacko
    ahoj, používám verzi rom Glide a při příchozí sms nejdou vibrace, na profily používám Spb phone suit a u předchzí verze(glid b2) vibrace fungovaly normalne. ma nekdo podobny problem?
    Vibrace fungujou bezproblému. Bud je nemáš nekde zaplý (telefon/spb) nebo se to někde s tim SPb pere. Ono obecne Spb aplikace se integrují hluboko do systému a často dělají potíže

Strana 88 z 92 PrvníPrvní ... 38788687888990 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 20:49
  3. Reakcí: 104
    Poslední příspěvek: 13-05-2010, 20:41
  4. Reakcí: 589
    Poslední příspěvek: 25-04-2010, 22:55
  5. Reakcí: 348