Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 81 z 92 PrvníPrvní ... 3171798081828391 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,201 až 1,215 z 1366

Téma: Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Jo OK, já jsem teď ještě udělal HW reset a zkusím to znovu trochu jinak, co se bude dít. Bez SPB PhoneSuite si to už nedovedu představit
    Dám za chvilku věddět, jdu kalibrovat...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Dá se v Eziphoto nebo Ezimusic zobrazit vlastní soubory (obrazky, hudbu) na kartě. Asi už sem dneska nějak mimo,ale vůbec to nikde nevidím

Registrace
    Apr 2008

V Eziphoto nabídka - Imprtovat a zadáš složku, ze které chceš obrázky naimportovat. JInak bez této operace se budou automaticky zobrazovat obrázky ze složky "Obrázky".

V Ezimusic klikni na nabídku Knihovna, pak na aktualizovat a zadáš např z SD Karty a program ti vytvoří zase knihovnu kde jsou všechny zvuky které na SD našel.

Registrace
    Apr 2008

Ke zvukům...
    Znovu jsem udělal HW reset a jako první co jsem začal upravovat a nastavovat, byla práce s nastavení vyzvánění,
    zatím vše funguje. Nainstaloval jsem SPB PhoneSuite, nastavil zvuk pro zameškané hovory a SMS, vše hraje jak má.
    Vždy jsem něco upravil a vyzkoušel, vše funkční. Myslel jsem, že se chyba stane když upravím nějak ten výchozí profil v OS,
    protože je trochu jiný a nabízí už trošku více možností než ten co byl původní, když jsem v něm změnil vyzvánecí tón
    pro hovory, pro připomenutí i pro SMS a pak jsem ho ještě přejmenoval, vše fungovalo, ale po restartu PDA, se opět stalo to co před tím.
    Při přehrání zvuku se to kousne a šlus...
    Takže výchozí soft pro profil (Nastavení - Osobní - Správce profilů) NEBRAT
    Dokud nešáhnu na Nastavení - Osobní - Správce profilů, tak to funguje OK a můžu měnit a zkoušet zvuky pro vyzvánění kdekoli včetně
    zvuků v SPB PhoneSuite, což mi vadí.
    Takže jsem udělal HW reset a začnu to vše odznovu, ale tentokrát ani NEŠÁHNU na Nastavení - Osobní - Správce profilů
    a dám vědět.

------------------------------------------------------------------------------------------------

A ještě další poznatek, tentokrát s ActivSync.
    Mám nastaveno USB Turbo a v AS USB Default.
    V PC vždy smazáno partnerství.
    Když připojím PDA nastavím co a jak se má synchronizovat a proces začne.
    Po dokončení se vždy zobrazí chyba viz. obrázek. Nevím, co je kde spuštěno. PDA i PC byly vždy před prvním připojením
    restartovány a nikde nebylo nic spuštěno. V PC jede jen AS a v PDA stejně tak jen AS.

Když tu chybu odklepnu, odpojím PDA a znovu zapojím, změním nějaký údaj v outlooku aby se to znovu synchronizovalo,
    proces se dokončí už správně a bez chyb.... tak nevím.
    Tento proces jsem testoval celkem 4x, vždy po HW resetu a vždy stejný výsledek.

------------------------------------------------------------------------------------------------

A ještě maličkost v kalendáři viz. obr.2 nebo jestli tam má být UOdeslat ..., tak je to potom v pořádku.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00312304_as_cYLi.jpg 
Zobrazení: 20 
Velikost: 22.8 KB 
ID: 10020   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00312304_chybka_83oD.jpg 
Zobrazení: 28 
Velikost: 29.5 KB 
ID: 10021   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00312304_manager_SNX.jpg 
Zobrazení: 21 
Velikost: 24.9 KB 
ID: 10022  

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Velmi cenné informace, já se zaměřím na ty profily i na vyzvánění. Tady jsem přesně čekal problémy.

Ten Cmanager zatím neumí BT, tak jsem tam nechal původní.

Registrace
    Apr 2008

jj, ale ten manager je pěkný to je ale jen detajl, procházel jsem složku Windows a spouštěl na co přišel
    protože jsem hledal Torch, který není v Nabídce Start a našel spoustu zajímavých věcí )

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Este raz by som chcel poprosit Pitku o zverejnenie zdroja ceskej verzie cyberon voice commander. Teda, ak sa da. Dakujem

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Dneska sem narazil na problem co sme tu uz jednou řešili. Je chybka v nastavení velikosti textu. 2. a 3. úroveň je beze zmeny. ty krajní polohy fungujou v pořádku

Další věcí je zvuk...přijde mi že zařízení je zase tichý jako na začatku (dneska sem kvuli tomu malem zaspal), jako by WOW HD vubec nefungoval (i kdyz cokoliv v nastanení zmením na zvuku se to nijak neprojeví)

Registrace
    Oct 2007

Ten zvuk je spojený s dékodovacím problémem videa a zvuku, což jsem již částečně nastínil.
    Dělám na tom.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Jinak funguje někomu ten správce motivů? Nastavím si tam co se mi líbí a zapnu tu funkci automaticky zmeny mezi nocním a dením tematem...bohuzel se to nezmení v tu nastavenou hodinu, jak by melo.

Edit: tak ted uz se to probralo. jeste to ale radeji jednou testnu

Registrace
    Apr 2008

Tak mám další poznatky... více méně velmi pozitivní
    Po dalším HW resetu jsem začal už vše naostro instalovat a nastavovat (nešáhnul jsem však do nastavení profilů, které je v OS)
    A nacpal tam řadu programů.... co to snese. A můžu říct, že to snese více než TF edice
    Software:
    SPB Mobil Shell
    SPB Pocket Plus4
    SPB Phone Suite
    SPB Diary
    SPB Time
    SPB Wallet
    SPB Backup2
    TomSoftware balík (zde zmiňovaný včetně obsahu app)
    M2D Calculator SKin + TomSoft Green Pack skin pro kalkulačku
    HomeScreen PlusPlus (Battery status)
    IGO8
    Všechny tyto programy nastavil do nejmenších detajlů dle svých potřeb a požadavků a musím říct že to šlape jako hodinky včetně zvuků u kterých nepozoruju nějakou ztrátu na hlasitosti. Možná s drobnou úpravou registrů po instalaci SPB PocketPlus4, kde program změní ukzatel baterie v liště a přidá tam ještě natvrdo čas. To se dá ale jednoduše zrušit. Jen si nepamatuji, jak jsem ve starších ROM nastavoval WOW HD Settings. Když ho spustím, ve výchozím stavu je zapnut, ale není aktivován profil jestli je zapnuto Internal (Stereo) nebo Headphones. Když si na pozadí spustím nějakou MP3(ať slyším rozdíly) a aktivuji profil Internal, celý zvuk se výrazně ztiší, když aktivuji profil Headphones tak se hlasitost výrazně zvedne a zvuk ve všech app je výrazně lepší. Fakt už nevím jak to bylo funkční v minulých TF nebo standard edicích.

Jinak po nastavení v SPB Pocket Plus aby po stisku tlačítka OK na klávesnici se opravdu aplikace zavíraly, tak to opravdu tak funguje a i aplikace EziMusic a EziPhoto po stisku OK se programy opravdu ukončí.
    V minulosti jsem ještě testoval programy jako PhoneAlarmPro a InesoftPhone4, které jsem v této Glide edici nezkoušel. V TF jsem měl s těmito app drobné komplikace a proto, že obě app pracují a mění systémové vyzvánění, jsem tyto softy ani neinstaloval. Jestli bude zájem, můžu vyzkoušet pro někoho kdo se bez nich neobejde a má zájem vědět jak a zda fungují v této Glide edici ROM. Nemám je teď i proto, protože v kombibaci s podbnými app jako je SPB PhoneSuite a SPB MobileShell je celkem zbytečné je používat všechny najednou.

Jinak bych chtěl Pitkovi poděkovat za další perličku mezi ROM pro ASUS P535, kterou asi jen tak nikde nenajdeme a ještě k tomu v CZ. :yes: :yes: :yes:
    Vy nás ale zásobujete ....

Samozřejmě je to zase velký rozdíl proti TF edici. ROzdíl je asi takový jaký byl z přechodu z Standard na TF.
    Z TF na Glide je to stejné, navíc si myslím zase trochu náročnější na 64 MB zařízení. Pravděpodobně pojede edice Glide i na 64MB zařízeních, ale ...ale... 128 je 128.
    Připadá mi, že Glide je takový vhodnější pro naše PDA než TF, protože v TF edici bylo více aplikací, které si vyloženě nerozumněly s TF nebo naopak.
    Asi tro bude taky tím, že Glide je přímo pro ASUS, kdežto TF je vytaženo z HTC zařízení.
    Proto bych zase škemral aby v případné další verzi Glide pro P535ku (doufám, že bude) nebylo nic z HTC.ops:

Ještě drobný dotaz na Pitku
    Je někde seznam VŠECH HW tlačítek - jejich název pro přiřazení funkce v registrech?
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shell\Keys\40C3
    je mi jasné jak tam přidat cokoli, ale nevím, třeba že 40C3 je krátký stisk tlačítka pro nahrávání.
    Chtěl bych vědět ten zbytek... jak se jmenuje tlačítko v registrech (40C3) a které je k tomu HW tlačítko + jaký stisk (krátký nebo dlouhý)

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Po tech talcitka uz sem se driv taky pídil. ale nejak bez uspechu. Zkousel sem to natipovat ale bohuzel to slo jen po 40C4

EDIT:
    Ještě dotaz: Funguje vám ten správce motivů? I když si aktivuju motiv vč. automatickýho přepínače (denní/noční), tak se automaticky nemění

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Inšpirácia pre Pitku!!!!

Asus ROM for P535 with Multi-home interface.
    Version 20758 (build 20931) - one of my best stable ROM

http://pdaviet.net/showthread.php?t=45143

link na priamy download: http://www.mediafire.com/download.php?yo5ynfnxuj5

Registrace
    Apr 2008

to: harmony
    A co myslíš že je v této Pitkově ROM???
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00312897_1_MH4S.jpg 
Zobrazení: 27 
Velikost: 42.3 KB 
ID: 10043   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00312897_2_rmZx.jpg 
Zobrazení: 27 
Velikost: 25.6 KB 
ID: 10044   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00312897_6_niVt.jpg 
Zobrazení: 25 
Velikost: 35.1 KB 
ID: 10045   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00312897_4_pkXu.jpg 
Zobrazení: 31 
Velikost: 40.8 KB 
ID: 10046  

Registrace
    Oct 2007

A navíc jsem CZ verzi vydal o něco dříve

K těm tlačítkům, některé nelze ovládat nebo mapovat jen přes registry. Některé lze třeba jen přes ovladače.
    Funkce a stisky jsou již předdefinovány v knihovnách nebo ovladačích.

já používám (ale můžeš i více) :
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Shell\Keys\4 0C1 až 40C8
    Číslo na konci, je sériové číslo tlačítka. Každá výrobce má většinou specifické, ale existuje i standardní norma.
    Třeba Asus používá 40C1 jako altab tlačítko nebo 40C4 jako záznam.
    Dále je důležité :
    výchozí "DEFAULT" hodnota : @="\"\\ umístění a název volaného programu...
    "Icon" je použitá ikona v tlačítkách, je to opět formou cesty k dotyčnému programu, odkud čerpáš symbol.

A takto si to někdo vyhledal na Jornadu :
    http://comptec.kearney.net/jornada/reg.html

Strana 81 z 92 PrvníPrvní ... 3171798081828391 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 11:12
  2. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 19:49
  3. Reakcí: 104
    Poslední příspěvek: 13-05-2010, 19:41
  4. Reakcí: 589