Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 42 z 92 PrvníPrvní ... 32404142434452 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 616 až 630 z 1366

Téma: Asus P535 - WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.20758 1.4.1- 4eDitions

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

Trochu odbočím, ta Manila2D TouchFlou je moc hezká, ale na 64Mb skoro nepoužitelné, sežere to cca 7MB při holé ROM. Kdyby ses náhodou rozhodl pro něco takového, tak určitě do nějaké PRO jen pro 128MB RAM a jen v zeleném kabátě ty ostatní jsou divně vypadající.

EDIT:
    toitka
    Ještě jsem si vzpomněl na něco co se mi líbilo v 5a a v šestce to nevidím.
    Když pošlu SMS, mám nastaveno poslat zprávu o doručení, tak SMS se odešle, pak přijde ono info o doručení. Ve verzi 5a (nikde jinde jsem to ještě neviděl) mi přišla ta doručenka, kde bylo ... zpáva odeslána příjemci "Jména a příjmení" (+420123456789).
    Sice za tím jménem a příjmením byla nějaká rejže, ale bylo tam to jméno, to nikde není, vždy je tam jen to tel. číslo. Bylo by moc super,
    kdyby tam bylo aspoň část jména z kontaktů, nemusí tam být ani celé. To se mi moc líbilo. Teď v šestce to není.
    Myslel jsem že tam něco s tím děláš a v šestce to bude OK, ale asi jsi to vyhodil.
    Když pošleš např. 5 SMS najednou a příjdou ti jen 3 doručenky a MUSÍŠ vědět, že ty zprávy mají, tak složitě hledám, komu se to vlastně doručilo a komu ne.
    Nejde s tím něco udělat, aby se tam to jméno doručilo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Apr 2008

toitka
    Ještě jsem si vzpomněl na něco co se mi líbilo v 5a a v šestce to nevidím.
    Když pošlu SMS, mám nastaveno poslat zprávu o doručení, tak SMS se odešle, pak přijde ono info o doručení. Ve verzi 5a (nikde jinde jsem to ještě neviděl) mi přišla ta doručenka, kde bylo ... zpáva odeslána příjemci "Jména a příjmení" (+420123456789).
    Sice za tím jménem a příjmením byla nějaká rejže, ale bylo tam to jméno, to nikde není, vždy je tam jen to tel. číslo. Bylo by moc super,
    kdyby tam bylo aspoň část jména z kontaktů, nemusí tam být ani celé. To se mi moc líbilo. Teď v šestce to není.
    Myslel jsem že tam něco s tím děláš a v šestce to bude OK, ale asi jsi to vyhodil.
    Když pošleš např. 5 SMS najednou a příjdou ti jen 3 doručenky a MUSÍŠ vědět, že ty zprávy mají, tak složitě hledám, komu se to vlastně doručilo a komu ne.
    Nejde s tím něco udělat, aby se tam to jméno doručilo?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Už týždeň mám nainštalovanú verziu ASUS P535 MANILLA 2D FIX Build 20273.1.3.3 -WWE (WM 6.1) (19-10-2008) o ktorej sa tu zmienil Tomsoft. Vyskúšal som si poslať na vypnuté PDA SMS-ku. Po zapnutí ju v pohode zobrazilo. Ešte k tej Manilla 2D - namiesto bordovej témy som si tam dal modrú, ktorá mi viac vyhovuje a okrem trochu tmavého pin-padu je to veľmi dobre urobená verzia. Voľná RAM po nabehnutí celého systému 24 MB a problémy s rýchlosťou pri 64MB verzii ASUS P535 som nezaznamenal. Hodiť tam Pitkovu CZ a som vysmiaty ako lečo... Niektoré veci ma veľmi pekne vychytané - viď. obr. (typ písma, medzery medzi jednotlivými položkami, do ktorých sa konečne trafím aj prstom a veľké ikony naposledy spustených programov)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00302660_10-8_KE2P.jpg 
Zobrazení: 24 
Velikost: 20.9 KB 
ID: 9275  

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ahoj musím teda říct že mě sms chodí bez problému vypnu tel.. odešlu sms a zapnu tel.. a přijde sms normálně je to verze wm 6.1 cz 5a ... verzi 6 jsem zatím nezkoušel používám sit vodafon ..

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Na vine bude operátor. Pitka je v tom nevinne, ale riadne ste ho vystresovali...

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od Ales11
    Ahoj musím teda říct že mě sms chodí bez problému vypnu tel.. odešlu sms a zapnu tel.. a přijde sms normálně je to verze wm 6.1 cz 5a ... verzi 6 jsem zatím nezkoušel používám sit vodafon ..
    S tema SMS to rozhodne takle ruzovy neni, fakt to zlobí - dlouhodobě.Někdy to neni pravidlem ze to nepřijde ale dost casto se to stane...taky mam Vodafone.....

Nováček
    Registrace
    May 2007

Ahoj no nevím ale zatím mě všechno přišlo ale muže to byt chyba operátora.. Jak říkám tak mě osobně smsky chodí zatím jsem neměl žadne problemi..zkoušel jsem to několikrát a vždy přišly...tohle se bude asi řešit dlouho kde je chyba ..

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

NO vždycky byly právě největší problémy s Vodafonem, O2 vzdy bez potíží a o T_mobilu nevím....I SIM sem si nechal měnit,ale bezvýsledne,tak nevím kde je chyba

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Nejsme sami kdo to řeší (ztrátu SMS po soft resetu):

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=290585
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=324347

Králík super.........

Registrace
    Apr 2008

Tak se ještě jednou vrátím k těm SMS.
    Fungují normálně i u T-Mobile. Dnes jsem to znovu zkoušel. Rozdíl jen je mezi dobou než taková SMS (ta která byla odeslána na vypnutý mobil) dorazí.
    U O2 a Vodafone to jde vcelku velmi tychle. U T-Mobile to bohužel jde různě, ale ne rychle. Někdy mi taková SMS přišla za 15min., někdy za 5 hodin. Ale nakonec příjde. A byla to vždy jen ta samotná SMS, takže nebylo to tím, že zrovna přišla jiná a ta se k ní "nabalila".
    Takže bych celou debatu o ničem zkrátil - funguje to :!:
    Určitě není nějaká závažná chyba v ROM a to ať jde o Pitka ROM nebo jakoukoli jinou
    :!:

Registrace
    Oct 2007

Takže abych tomu rozuměl,
    doručování SMS OK.
    Ale mizení SMS zpráv po restartu (soft resetu) nOK ?

Díky za potvrzení, at´žijou králíciii.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2007

Pro TomSoft- díky za ten fix,zkusím se na to podívat.

Registrace
    Oct 2007

Projíždím asi tak 3000 řádek kódu a našel jsem už mnoho chyb hlavně okolo práce ze SIM (internetové operace ze SIM).
    Takže změn bude opět dost.

Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od pitka
    Ale mizení SMS zpráv po restartu (soft resetu) OK ?
    Mě žádné SMS nemizí ani nemizely, ještě se mi nic takového nestalo. A to jsem teď v průběho těchto testů žádnou nemazal.
    Takže "... u mě dobrýýýý"

Registrace
    Oct 2007

hmmmm, takže fakt operator issue ?

Aby za to nemohl ten smsc bootstrap.:?:

A králíčí syndrom ?

Strana 42 z 92 PrvníPrvní ... 32404142434452 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30