Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Samsung Omnia i900 - problém s připojením přes WiFi

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

co IE, má ten samý problém? či jiné aplikace s připojením k internetu
    Odpovídat lze po přihlášení

cb490763_ce4you
    Guest

jop je to stejny... vypada to asi tak, ze se nejprve pripojim pres wi-fi a pak otevru prohlizec(jakykoli). Chvili to maka a pak to po chvili prestanej jit. A vypada to tak, ze zadam nazev stranky a pak to pise pripojovani a nic. Ale telefon ukazuje, ze je porad pripojen. Tak to nechapu. Jinak mam jeste v routeru nastavene, ze se po 60 sekundach meni heslo pripojeni... kvuli zabezpeceni...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Tak svůj problém jsem vyřešil:
    Připojuji se ke 2 wifi AP. U prvního používám připojení The Internet, kde mám povoleno automatické přidělování IP (DHCP). Druhé AP je ale nastaveno na konkrétní IP, kterou tak musím zadat ručně. Chtěl jsem to vyřešit nakonfigurování připojení Work a u wifi připojení k tomuto AP nastavil připojovat prostřednictvím Work. Na kartě Připojení - Wifi - Síťové adaptéry jsem zvolil síťovou kartu Work a v nastavení WLAN ručně nastavil IP.
    Toto nastavení síťové karty se však přeneslo i na připojení The Internet (resp. nastavení síťové karty je společné). Po zrušení nastavení WLAN zpět na automatické DHCP, vypnutí a opětovném zapnutí wifi funguje připojení opět na 100%.

Teď řeším nový problém: jak nastavit připojování se k jednomu AP s automatickým DHCP a zároveň i k druhému s ručně zadanou IP? )

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

udělej jeden test, nastav WI-FI na routru i na telefonu bez hesel a klíčování a odzkoušej, pokud bude funkční a bylo to i v mém případě provedl jsem v routru nastavení pro wireless s vyjmenovanými MAC a omezeným počtep IP adres a ještě jsem nastavil na WAN-LAN filtru opět vyjmenované MAC, síť je neklíčovaná a pro všechny povolené plně funkční

cb490763_ce4you
    Guest

Tak uz jsem to taky rozvhodil, ale nejhorsi na tom je, ze nevim jak :-). proste jsem se v tom nejak vrtal.ops:

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 04-11-2009, 10:12
  2. Samsung Omnia SGH i900 - problém s instalačním CD
    Od jirii_ce4you v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-01-2009, 06:48
  3. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-11-2008, 12:02
  4. Reakcí: 1