Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartMaps 3.4 - obecné zkušenosti, rady a tipy

Petr_z_Ujezda (140)|12.10.2008 00:42
Stáhnul jsem si nejnovější verzi 3.4 a jsem mile překvapen rychlostí výpočtu trasy a přepočítáním trasy, pokud nedobočuji dle navigování. Konečně stabilní, svižné a prakticky použitelné.
Bass.Boi_ce4you (18)|6.11.2008 13:27
nemuzu to nikde najit pro S60 :(
SmartMaps (46)|6.11.2008 15:37
Dobrý den,

SM pro Symbian je jiná vývojová větev, která nekoresponduje se SmartMaps 3.x, (mapové podklady, BZ/POI a teoreticky navigační data/routing sdílí). Pokud si přejete radu k Symbian OS obraťte se prosím přímo na nás, zde by se jednalo o neadekvátní téma.
Mashe (622)|14.5.2009 15:39
a nevite prosim jak si muzu exportovanou stopu prevest do google maps, nebo jinych podobnych map, pls?

dikes
Kudli3 (27)|14.7.2009 20:07
Stáhl jsem si tyto mapy, a nemůžu to ani nainstalovat.. Mám Mio P350 VM5 a prostě mi to nějak nejde. Když to pustím, tak se mě to zeptá jestli chci češtinu tak dám, ano, pak mi to oznámí, že GPS není nastavená nebo něco podobnýho, a prostě dál to nejde.. pořád se něco načítá a nic.. Nevíte čím by to mohlo být?
A ještě dotaz ke starší verzi, nevím jak ju odinstalovat, mám ju nainstalovanou na kartě, a nejde mi odinstalovat, když ju smažu, pomoci průzkumníka, tak je sice smazaný, ale ikonka v programech mi pořád zůstane.. :?
SmartMaps (46)|6.8.2009 14:32
Dobrý den,

obraťte se prosím přímo na technickou [email=podpora@smartmaps.cz]podporu[/email] SmartMaps.
Jirka Sch (3)|26.11.2009 13:48
Požíval jsem půl roky turistické mapy. Ted´ jsem se dostal do potíží, které ze SmartMaps neumějí nebo nechtějí řešit. Zakoupil jsem verzi turistických map Lokátor na CD disku. Instalace je bez problémů. Problém nastane, pokut se rozhodnete, že si koupíte kartu s větší kapacitou do svého zařízení. Mapy opět nainstalujete, ale nespustíte, protože aktivace už jednou proběhla. Po dotazu na SmertsMaps Vám odpoví, že aplikace je vázána na pamětovou kartu, kterou máte od nich a neměli by jste mít problém. Není možno jim vysvětlit , že jste si nekoupili od nich verzi na pamětové kartě, ale na CD. Právě z důvodu, že kapacita karet stále stoupá a kartu používám i pro jiné aplikace než pro navigaci, pořídil jsem si novou. Takže po asi pěti mailech jsem to vzdal a přejdu na mapy jiné. Máte někdo typ na turistické , u kterých tento problém nebude?
Keddie_ce4you (49)|27.11.2009 09:54
Přesně stejný problém jsem řešil při přechodu na nový stroj. Po mailové diskuzi jsem to nakonec vyřešil tak, že jsem jim starou kartu poslal, oni zrušili licenci na té staré a já mapy zaregistroval na kartu novou. Tu starou si nechali, ale poslali mi místo ní kartu stejného typu i kapacity. Je to trochu paranoidní z jejich strany, ale SmartMaps mi od té doby fungují bez problémů.
Jirka Sch (3)|27.11.2009 10:56
Jenže já jim kartu nezašlu, protože na ní mám další aplikace a data. Nemám ji pouze pro mapy.
Keddie_ce4you (49)|29.11.2009 13:57
No to já taky. Ovšem moje nová karta je větší a tak se mi na ni vešly mapy i programy. Navíc mi místo původní karty poslali jinou, stejně velkou. Vše proběhlo během tří pracovních dnů. Sice se mi tento postup taky nelíbí, ale než se vykašlat na program, který jsem si legálně koupil a který často používám, tak jsem celou anabázi absolvoval.
sinco_ce4you (229)|1.1.2010 22:42
To s kartou me ceka taky. Kamos koupil na aukru smartmaps, novou nepouzitou. Jenze az to koupil, zjistil ze to je na sd karte, Ale on ma pristroj na microSD.A tak me nabidl ke koupi. Nevim jak je karta velka. Ale ta moje je 2GB a mam tam tak 300MB volneho mista. Obavam se ze ta jejich bude min nez 2GB. A tak se ptam. Musim tam tu jejich kartu poslat a oni mi zaslou smartmaps na karte, treba 4GB. Abych mel trochu rezervu. Nebo to jde udelat i jinak. Dekuji
Keddie_ce4you (49)|2.1.2010 18:44
Je to takhle: Ty jim pošleš starou kartu, kde na kterou jsou SmartMaps zaregistrovány. Oni zruší registraci na tu starou a ty si můžeš SmartMaps nainstalovat na jakoukoliv kartu (já jsem třeba přecházel z 2 GB SD na 8 GB microSD). Je tedy jen na tobě, jakou kartu a o jaké kapacitě použiješ. Abys nepřišel touto výměnou o kartu, tak ti pošlou zpět stejný typ i kapacitu, jakou jsi jim poslal. Jak jsem již psal. Je to trochu paranoidní a dle mého zbytečné, ale jiná legální cesta není.
sinco_ce4you (229)|3.1.2010 17:28
Takze mi ji neproda. Zjistil ze kdyz ji posle vyrobci, oni mu ji vymeni za micro sdkartu. :(
Takze jsem na zacatku. A ptam se. Je lepsi ji koupit na cd? Tim si ji muzu nahrat na kartu jakou chci. Je nejaka komplikace s aktivaci, kdyz budu mit smartmaps instalovany z cd?. Dekuji
Keddie_ce4you (49)|4.1.2010 11:51
Já jsem SmartMaps koupil na CD a neměl jsem s aktivací problémy. Ta krkolomná výměna karet nastala až když jsem měnil přístroj a sním i SD za microSD.
profano (6)|2.2.2010 13:20
Co když karta odejde, není možno se do ní dostat, co pak?
Keddie_ce4you (49)|2.2.2010 14:53
Tak to je dotaz spíše na výrobce. Podle mého selského rozumu by měl být jediný rozdíl v tom, že ti za nefunkční kartu nepošlou kartu funkční. Nicméně výrobci asi budeš muset poslat tu vadnou kartu a oni ti umožní registrovat si SmartMaps na kartu novou.
dvzd (139)|29.1.2011 16:58
Jakým způsobem se to registruje k té kartě? Chápu to dobře, že když si koupím instalaci na CD, tak to nainstaluji na kartu, musím zadat nějaký aktivační klíč, ale to nestačí, musím to ještě nějak registrovat u smartmaps?
Keddie_ce4you (49)|31.1.2011 12:11
Když si SmartMaps nainstaluješ na kartu, tak chce program online registraci, po které je tato licence svázáno s touto kartou.
Jirka Sch (3)|31.1.2011 14:40
Takže za CD vyhodíš peníze. Vždy když chceš větší kartu, musíš ji poslat k nim.