Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (Raphael, MDA Vario IV) - odstranění lišty pro prediktivně vkládaný text

krabicka3 (361)|11.10.2008 23:52
Jde nejak vypnout tu cernou listu (do ktere se pise text), ktera se pri psani SMS zobrazuje? T9, slovnik, spelling, autokorekci atd. jsem si uz vypnul, nesnasim tyhle veci, ale lista tam presto zustala.:evil: Nicmene te cerne listy, ve ktere se slova zelene oznacuji se neumim zbavit.
Nevi nekdo jak na to?
Diky za odpoved.
Martin Ráž Hoch (1832)|12.10.2008 00:35
Bohužel jsem také nepřišel jak na to, ale ono to souvisí s tím, že pomocí lišty nedochází jen k doplňování textu, ale např. i telefonního čísla, mailu atp. Původně to třeba POutlook řešil tak, že dal nápovědu hned k psanému textu, ale tady se do děje dole. Taky mi to docela vadí a to je jedna věc, co HTC hodně pokazilo a to jejich XT9 a jejich klávesnice... trochu moc zásadní řez do systému, takže na to neplatí standardní fígle.

Možná ale někdo bude vědět... otázka je, co to udělá s vkládáním čísel do odesílatele?
plachow_ce4you (159)|12.10.2008 16:49
Mělo by to dělat to, co dělá standarní WM, vypsat rozbalovátko se všemi nalezenými kontakty. Tohle je opravdu k vzteku, když to ukazuje pouze jeden kontakt. Koukal jsem do registů, zkusil povypínat StartUp programy a nic. HTC mě s těmahle nevypnutelnýma opičárnama pěkně s...
Marwyn_ce4you (59)|13.10.2008 15:12
ale jo :) jde to... uz sem se na to ptal a bylo me porazeno ZDE
teda MRH... ze ani ty nehledas :D (sakra musel sem si rejpnout...)
plachow_ce4you (159)|13.10.2008 15:19
To je sice pravda, ale nevypne to "T9-like" vybírání kontaktů při nové SMS. Musí se pořád listovat šipkou směrem dolů... Standardní Windows to mají v rozbalovátku, ve kterém jsou hned vidět odpovídající kontakty
Marwyn_ce4you (59)|13.10.2008 15:27
To je pravda, ale aspon to zbavi cloveka toho nechutnyho humusu pri psani neceho jineho nez vyberu kontaktu...