Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Zvukové oznámení příchozí SMS, GPS, hlasitost sluchátek

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Potřeboval bych poradit s několika problémy:
    1) nedaří se mi zapnout zvuk pro příchozí SMS - přístroj přehraje ukázku ale příchozí SMS jen naskočí na displeji
    2) TomTom 7 už mi fungoval a po vypnutí a novém zapnutí nenačítá satelity
    3) rádio ve sluchátkách je i při nastavení max. hlasitosti slabé
    Dík za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Bud trochu konkretni. Zvuky u prichozi sms nefongujou vsechny, nebo pouze ta jedna, kterou se snazis nastavit? Satelity si od vypnuti a znovu zapnuti uz nikdy nenasel- proste TT7 uz nefunguje vubec? Zkusil jsi HR? To radio nevim, u me v pohode. Mysli na to, ze hlasitost ovladas v telefonu, ale i manualne na sluchatkach...

Dan

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zvukové oznámení SMS mi nejde s žádnym z nabízených zvuků. Možná že jen dělám něco špatně, ale nevím co.
    TT7 spustit jde ale čeká na platný signál GPS. Když se podívám na stav GPS tak tam vpravo nahoře signalizuje vyhledávání a dole je vypsáno 10 satelitů, ale nemodrají.
    To nastavení rádia jsem přehlídl ovládání na sluchátkách. Nemám manuál. Tak dík.

Ještě k té doručené SMS. Mám nastaveno i vibrace a blikání a SMS se jen zobrazí bez další akce telefónu.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

mě by zase zajímalo, jak změnim zvuk při příchozí sms zprávě, nikde jsem nastavení zvuku nenašel, pouze pro vyzvánění u hovoru. K GPS, je normální, že při prvním spuštění Route66 mi trvá dlouho, než telefon najde pozici? Díky za odpovědi

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od Pavel2
    Zvukové oznámení SMS mi nejde s žádnym z nabízených zvuků. Možná že jen dělám něco špatně, ale nevím co.
    TT7 spustit jde ale čeká na platný signál GPS. Když se podívám na stav GPS tak tam vpravo nahoře signalizuje vyhledávání a dole je vypsáno 10 satelitů, ale nemodrají.
    To nastavení rádia jsem přehlídl ovládání na sluchátkách. Nemám manuál. Tak dík.

Ještě k té doručené SMS. Mám nastaveno i vibrace a blikání a SMS se jen zobrazí bez další akce telefónu.
    Jak jsi vyřešil ten zvuk příchozích SMS?Mám ten samí problém.Moc díky za odpověď.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

@Pavel2 - TT7 neni schpny poradne zpracovat vystup GPS cipu v Omnii. Je potreba pouzit port splitter.
    Nainstaluj si GpsGate2.6, funguje to na TT7 spolehlive.

Podobná témata

1. Nejde zvukove oznameni zpravy
    Od sinco_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-06-2010, 08:18
  2. Zvukové ohlášení příchozí sms
    Od Magic-x v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-06-2009, 16:23
  3. Oznámení příchozí SMS
    Od hstarh v sekci Zbývající PPC