Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: RSS čtečka + synchronizace

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Na svém PDA mám nainstalovanou čtečku pRSSreader, na stolním počítači mám FeedReader. Existuje nějaká možnost jak synchronizovat přečtené/nepřečtené zprávy? Případně existuje nějaká čtečka zdarma, která to umožňuje?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Eggress myslím zvládá sync s Bloglines. Feed Demon má také webovou podobu i verzi pro PDA. S Google readerem myslím neumí syncovat žádná RSS v PDA ani PC.
    Další možností je RSS čtečka, která je součástí Outlooku 2007 - přes exchange server máš stejné věci v PC i PDA.

PS:
    Vyzkoušel jsem během cca roku mraky RSS čteček, Spb Insight koupil, ale.....nakonec jsem ještě koupil News Break. To je podle mě nejlepší a nejspolehlivější RSS. Asi proto pravidelně vyhrává prestižní soutěž o nejlepší softy Smartphone a PPC magazinu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2007

Zmíněný RSS Google Reader používám jako svou jedinou RSS čtečku - na PC doma i v práci a na mobilu tak mám pořád jen to aktuální. U velkého PC to čtu via Firefox, na mobilu mi stačí Pocket IE. Pro mně jako pro člověka, který střídá více počítačů, je to naprosto luxusní řešení.

Registrace
    Nov 2007

Další možností je RSS čtečka, která je součástí Outlooku 2007 - přes exchange server máš stejné věci v PC i PDA.
    Nemusi to ani byt pres exchange, i pres AS to funguje bez problemu. Jen je nutno rict, ze Pocket Outlook neni uplne ten nejkomfortnejsi program na cteni RSS.

Podobná témata

1. QR čtečka
    Od Barbados v sekci Palm
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-10-2010, 21:26
  2. (H) RSS čtečka
    Od Martin Pospíšil v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 23-01-2008, 14:12
  3. pda jako čtečka?
    Od Ban v sekci Programy pro Pocket PC