Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

RSS čtečka + synchronizace

sajmonn (12)|9.10.2008 16:32
Na svém PDA mám nainstalovanou čtečku pRSSreader, na stolním počítači mám FeedReader. Existuje nějaká možnost jak synchronizovat přečtené/nepřečtené zprávy? Případně existuje nějaká čtečka zdarma, která to umožňuje?
Zdenek Malinsky (9781)|9.10.2008 17:52
Eggress myslím zvládá sync s Bloglines. Feed Demon má také webovou podobu i verzi pro PDA. S Google readerem myslím neumí syncovat žádná RSS v PDA ani PC.
Další možností je RSS čtečka, která je součástí Outlooku 2007 - přes exchange server máš stejné věci v PC i PDA.

PS:
Vyzkoušel jsem během cca roku mraky RSS čteček, Spb Insight koupil, ale.....nakonec jsem ještě koupil News Break. To je podle mě nejlepší a nejspolehlivější RSS. Asi proto pravidelně vyhrává prestižní soutěž o nejlepší softy Smartphone a PPC magazinu
babaq (309)|9.10.2008 18:07
Zmíněný RSS Google Reader používám jako svou jedinou RSS čtečku - na PC doma i v práci a na mobilu tak mám pořád jen to aktuální. U velkého PC to čtu via Firefox, na mobilu mi stačí Pocket IE. Pro mně jako pro člověka, který střídá více počítačů, je to naprosto luxusní řešení.
CommanderZ (1798)|10.10.2008 17:57
[quote]Další možností je RSS čtečka, která je součástí Outlooku 2007 - přes exchange server máš stejné věci v PC i PDA.[/quote]

Nemusi to ani byt pres exchange, i pres AS to funguje bez problemu. Jen je nutno rict, ze Pocket Outlook neni uplne ten nejkomfortnejsi program na cteni RSS.