Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA COMPACT II - zatuhnutí po nahráni nové ROM

Vladikc (2)|9.10.2008 08:04
Zdravím všechny. Vím, že to tu již několikrát bylo, ale přesto to zkusím. Včera jsem se pokoušel, do svého do té doby báječně fungujícího MDA Compact II s ROM Charmer_Touch_ver._2.1., nahrát novou ROM wm61_diamond4charmer_cz_v0.9b-r1. Bohužel při nahrávání došlo k zatuhnutí. Po HR naběhla pouze úvodní obrazovka T-Mobile s těmito údaji:

IPL 3.08
SPL 3.08.000
GSM 08.69.21
OS 6.1.0.0

Samozřejmě telefon nelze připojit přes ActiveSync a nahrát jinou ROM a ani přímo přes bootloader mi zatím nic nešlo nahrát, co by tuto nepovedenou instalaci přehrálo.

Na www.xda-developers.com našel jsem tento odkaz xda-developers > Charmer > Charmer upgrading etc. > Dead Charmer... maybe:

“Of course it cannot connect with ActiveSync, the device doesn't boot. One certain solution for bricked Charmer is Prophet ROM:

RUU_Prophet_220734_2207114_024721_QtekWWE_Ship.exe

Use this link:
http://rapidshare.com/files/41754719/RUU_Prophet_220734_2207114_024721_QtekWWE_Ship.exe .html

In order to flash this, you should enter the bootloader, without using the ActiveSync. After that try to perform a hard reset, you probably will succeed to format the FAT partition.”

Bohužel ta instalace má již vyčerpané free stažení. Nemáte ji náhodou někdo? Že bych vyzkoušel toto.

Již zde uvedený návod v příspěvku “MDA Vario zatuh na boot screenu“, tedy bootovaní přes image na SD kartě, samozřejmě nemohu použít, já křupka, protože nemám žádný image ROM na SD kartě. V některém příspěvku jsem četl, že se dá vykopírovat image a poslat zabalené k nahráni na jinou SD kartu.

Můžete mi prosím někdo pomoci. Děkuji moc.
Vladikc (2)|13.10.2008 19:04
Tak už jsem to vyřešil. :-) MDA už zase chodí. Pokud budete mít někdo zájem písněte.