Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario IV - půjde cena u T-mobilu dolů?

kubicek123 (63)|8.10.2008 09:08
Nemáte někdo informaci o tom co se bude dít v nejbližši době s cenou Raphaela u T-mobilu?..je mi jasné,že nasadili tak vysokou cenu (18k) kvůli toho,aby mohli doprodat Kaisera,který stojí pořád tuším kolem 15k..je to pro mě důležtité (odstup od smlouvy u Varia po 4 reklamaci) protože mám měsíc na to abych si u T-mobilu vybral jiný přístroj v hodnotě 12,5k nebo s případným doplatkem...myslel jsem,že mi vrátí peníze a koupím si nebrandovaného Raphaela u Vodafonu za 14k (nevíte jak to je?..Vario jsem měl po odstupu od smlouvy po 4.reklamaci Compactu s doplatkem 50kč, , v t-mobilu mi teď tvrdí,že peníze mi dát nemůžou,že maximálně těch 50kč,co jsem doplácel,že si musím vybrat nový mobil..mají na to právo? )...pokud nepůjde Raphael alespoň na těch 15k,tak budu muset koupit toho zmršeného Compacta 4 :???:
Zdenek Malinsky (9781)|8.10.2008 11:43
Cena je vyšší, protože k němu dávají i TomToma, držák do auta a ..... (tady alespoň to slibovali). Je to u T-Mo novinka a s ohledem k již zmíněnému Kaisrovi nelze očekávat brzké ani drastické snížení ceny (ceny se mění začátkem každého měsíce) . Člověk musí být asi hodně naivní, když očekává právě u mobilních operátorů nízké ceny. Tam se většinou vyplatí nakupovat jen nějaký výprodej nebo dotovaný přístroj.

Právo na to mají, protože když jsi za dotovaný přístroj zaplatil 50 Kč, tak nemůžeš očekávat, že dostaneš plnou cenu.

PS: Co je na Compactu IV zmršeného? :O
kubicek123 (63)|8.10.2008 11:57
Ja defacto nezaplatil 50kc za dotovany pristroj..predtim jsem odstoupil od smlouvy po 4. reklamaci MDA Compacta a doplatil jsem 50kč do Varia,no to je jedno...nejsem naivni ani neocekavam nizke ceny..ale nemam jinou moznost,kdyz mi nechteji penize vratit...co je na COmpactu zmrseneho?..design- uz to nema nic spolecneho z diamondem,jeste ze to i prejmenovali..nemluvim o zadnim krytu(u compacta se lepe drzi,a nehoupe se na stole a neposkrabe se po mesici jak kolegovi z prace Diamond)-i kdyz by mohl byt alespon cerny,ale celkove o pohledu zepredu-nelibi se mi jak zakulatili ty rohy a hrany..diamond se mi libil,pac vypadal jak pekna cihla:) no a dale ROM,ta jejich ruzova mi leze na nervy,a celkove rychlost,stabilita je u jejich customizaci tragicka,hned bych to resil HardSPL unlockem a ROMkou z XDA,tak jako u Varia...ale to pak prijdu o TomToma,za ktereho si priplacim...edit:flashem se vlastne nesmaze StorageCard,ale nevim jak je to resene u Compacta IV s tou interni 4gb pameti?...

Superbobo (121)|8.10.2008 14:05
Asi se budu ptát blbě, ale kde přesně na netu u T-mobile najdu Raphaela (Vario IV)?? je tam pouze Vario III ale po Variu IV není stopy. Nebo jsem to přehlíd?
cabadaj (51)|8.10.2008 14:12
Taky to nikde nevidím.
kubicek123 (63)|8.10.2008 19:51
maji to v letaku-s dodatkem pripravujeme..na prodejnach v ostrave uz ho maji i skladem...nevim proc to neaktualizovali na netu:/
edit:tak prodávat se bude až od 16.10.
cabadaj (51)|15.10.2008 09:45
Dnes už je oficiálně na webu . čekal jsem , že se dostanou aspoň na 8000,-Kč , ale tohle....
kubicek123 (63)|16.10.2008 13:16
Čekal jsem ráno v 9 na otevření,myslím,že jsem jeden z prvních v CŘ,kdo si Vario IV u T-Mobilu koupil:D
trminek (88)|16.10.2008 13:53
Asi hloupej dotaz, ale proč uvažuješ o Variu IV, když nadáváš na design compacta IV a má to být hlavní důvod proč ho nechceš?. Vario IV je zepředu zakulacenej uplně stejně jako Copact IV
kubicek123 (63)|18.10.2008 13:52
Neuvažuju..už ho mám...přečti si hned první příspěvek..neměl jsem na výběr..buď by mi vrátili 50kč co jsem doplácel z Compacta I na Vario I,nebo by mi dali vybrat v hodnotě Varia (cena tehdy 12,500)..proto mi nezbývalo vzít nic jiného než Compacta IV s doplatkem 1000kč,páč do 18tisic do Varia se mi vážně doplácet nechtělo...když se předevčírem v t-mobilu sekli a mysleli si,že mě Vario I stálo 15 tisíc, a shodou okolností se ten den začal prodávat Vario IV,tak nebylo co řešit..doplatek 3000kč..pohoda:)...jinak dneska jsem to počítal a měl jsem mobily v hodnotě 49tisíc během 3,5 roků (SX1,Compact 1,Vario 1,Vario 4) a dal jsem za ně dohromady všeho všudy 10500kč:)..a to byly vždy nové,od operátora a s 2letou zárukou:cool: :cool:
Superbobo (121)|18.10.2008 22:55
A jakej je presne duvod, ze ti vzdy tvuj starej kousek vymeni s doplatem za novy?
milos797 (259)|18.10.2008 23:49
No tak ale mať 4 mobily za 2 roky s tým, že každý musíš 4 razy reklamovať nieje žiadna výhra... :-D
kubicek123 (63)|19.10.2008 22:56
pro me treba jo..prece jenom 49k a 10,5k je torsku rozdil..ja jsem student,ne politik nebo podnikatel... navic ty 3-4 reklamace (vzdy cilene jen softwarove-promazani registru,chybny flash atd.) zaberou max 1,5mesic cisteho casu (ano delam to pred koncem zaruky hned po sobe-prijde z reklamace..a dalsi den ho tam posilam znova)..a duvod proc doplatek je,ze t-mobile ma v podminkach,ze penize nevraci ale pouze vymenuji za novy pristroj..
Bongoman (69)|20.10.2008 15:15
Taky bych čekal nižší cenu, už jen třeba kvůli iPhone mánii (z toho důvodu, že o Vario IV nebude takovej zájem), ale ozázkou je i to, jestli právě třeba kvůli tomu aby se iPhounů víc prodalo, tak je cena tohodle Varia vyšší... Sám bych čekal základní cenu pod 15. tisíc už jen díky tomu že HTC Raphael Pro se prodává i s českou lokalizací (tušim že sem nejlevnější s češtinou viděl) za 14.999 Kč. A T-Mobile vždy modifikace telefonů s T-znakem prodával levnějc než byla cena oficiálního telefonu na trhu, už jen třeba díky tomu, že ne každej člověk je ochotnej akceptovat všudypřítomné nápisy T-Mobile na každym telefonu. Takže pro mě to určitě zklamání je... Já osobně bych si počkal na leden. Třeba i blížící se Vánoce změnily cenu do tohodle absurda... A troufám si říct, že leden přinese Vario v základní ceně někde 13.999 až 15.500