Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zitra drzte palce

Wuffi (1599)|17.6.2004 19:09
Hoj...

Zitra (tj. patek 18.6.2004) se od 9:00 projednava navrh zakona o registrovanem partnerstvi, uz po ctvrte. Tak prosim drzte palce a kdo chcete muzete jit podporit zakon do snemovny, Snemovni ul. 4 . Ja osobne nemuzu neb si nemuzu vzit volno :oops: :evil:

Vice informaci ZDE...

Dekuji...

P.S. - bez obcanky ci pasu Vas do snemovny ale nepusti, nezapomenout...
ipf (2136)|17.6.2004 20:25
[QUOTE="Wuffi"]

P.S. - bez obcanky ci pasu Vas do snemovny ale nepusti, nezapomenout...[/QUOTE]

Já měl za to, že člověk musí být hlavně hodně nalitej, aby to tam přežil.
PS. A držím palce.
Jaroslav Kalenda (37)|17.6.2004 22:40
Hmm, také držim palce, ale nechci strašit. Přes ty "dementální" alkáče to neprojde. Hlavně ne přes panbíčkáře, hlásají "morálku", ale zpřáhli by se klidně i s ďáblem, jen aby byli u koryta.
Wuffi (1599)|18.6.2004 08:06
Dekuji... Mno jestli to tedka neprojde tak jedine diky politikareni. Jako ze minule to uz neproslo protoze bylo pred volbami... Jestli to dneska neprojde tak asi vazne kvuli panbickarum neb jsou ted ve vyhodne pozici :evil:
Ach jo:oops:
Wuffi (1599)|18.6.2004 11:26
Jinak prubezne doplnovany zaznam ze schuze muzete nalezt na strankach PSP CR tedy ZDE... Pro prechod na dalsi stranku kliknete na odkaz dalsi. Pokud se Vam vyroky nekterych poslancu nelibi, doporucuji kliknout na jejich jmeno, ziskate tak informaci o jejich stranicke prislusnosti, volebnim kraji a hlavne tam najdete jejich e-mail, na ktery si pripadne muzete stezovat.

Sam to radeji asi prestanu cist neb se mi z nekterych tech poslaneckych vyroku dela spatne :oops: :oops: :oops:
eXEden_ce4you (811)|18.6.2004 12:12
Tak to prošlo prvním čtením ve sněmovně :yes:
Wuffi (1599)|18.6.2004 12:20
Jojo super, jenze - co bude dal? :oops:
eXEden_ce4you (811)|18.6.2004 12:24
[QUOTE="Wuffi"]Jojo super, jenze - co bude dal? :oops: [/QUOTE]
Debata v parlamentních a stranických výborech a druhé kolo ... tentokrát snad lepší než v roce 1999 ... ;)
Wuffi (1599)|18.6.2004 12:52
Aha... A K D Y? Snad jeste letos... Uz bych setril na "svatbu" :)) :D
ipf (2136)|18.6.2004 14:05
Já Ti to přeju. Někde jsem četl, že kdyby podobný zákon prošel v USA, utratili by dotčení jen v prvním roce platnosti za svatby, hotely, dary, dorty, oblečení, prstýnky... cca 170.000.000 doláčů, což by výrazně pomohlo ekonomice. Tak Ti (vám) přeju hodně štěstí v dalším schvalovacím procesu (a jdu si zařizovat ŽL na zařizování svateb :D ).
Chuck (284)|18.6.2004 14:14
No tak bychom mohli vystrojit svatbu na doučování :)) Takovej lidí, možná by nás zapsali do knihy rekordů. IPF bude oddávající a svědků hromada..:D
Wuffi (1599)|18.6.2004 14:20
Hehehe dekuji za nabidku, ma to ale hned nekolik hacku...

- pokud to projde (snad do konce roku), bude to platit prinejlepsim az v roce 2005 :oops:
- mno chtel bych spis neco mensiho, jen my, rodice, svedkove, sestry, bratri... Juj uz i to bude kopa lidi... :O

Promin :oops:
Wuffi (1599)|18.6.2004 14:24
[QUOTE="Wuffi"]Hehehe dekuji za nabidku, ma to ale hned nekolik hacku...

- pokud to projde (snad do konce roku), bude to platit prinejlepsim az v roce 2005 :oops:
- mno chtel bych spis neco mensiho, jen my, rodice, svedkove, sestry, bratri... Juj uz i to bude kopa lidi... :O

Promin :oops: [/QUOTE]

Juj a jestli i stryckove, teticky se svymi detmi, jezis jezis :O :))
A na doucovani by se misto jidla beamovalo a misto svatebni noci flashovalo - ne ne :D :D :D
Ale jinak diiix :yes: :D
Bud_Bundy (116)|18.6.2004 17:20
Snad to projde, už je na čase. Držím taky palec. Kamarád by to taky dost přivítal a nejen proto, že by mu to ulehčilo život.
Wuffi (1599)|26.6.2004 00:10
.odstraneno.
Paullus_ce4you (400)|26.6.2004 15:28
Znovu jsem si přečetl obě diskuse, na které je v posledním příspěvku odkazováno. Druhá byla ukončena žádostí P. Kozy z 23.3.2003: [QUOTE]Zaroven zadam VSECHNY zde pritomne o ukonceni techto diskuzi na tema na hony vzdalene oblasti PDA....[/QUOTE]
Domnívám se, že naprostá většina, nechci ji kvantifikovat procentuelně v poměru 96:4, tento požadavek zatím respektuje.
Pokud ale někdo nabyl dojmu, že etické a právní otázky vztahující se k problematice homosexuality úzce souvisejí s PDA se zvláštním zaměřením na PocketPC, ať si prosím k tomu založí zřetelně pojmenovanou diskusní skupinu. Současně využívaná „Co se jinam nevešlo“ má v této souvislosti poněkud zavádějící význam a určitě byla založena pro jiné účely.
Děkuji
P.
Wuffi (1599)|26.6.2004 16:23
Pokud se Ti toto tema nelibi, necti ho, nikdo Te do toho nenuti ;) Probira se tu rada temat s PDA nesouvisejicich a proti nim nevystupujes - asi jsi jednostranne zaujaty. Dal uz NO COMMENT :D
Vít_ce4you (156)|26.6.2004 16:33
Fakt je, ze tematicky to sem asi nepatri, ale kdyz uz to tu je, proc vam to tak vadi, fakt nechapu. Tema, co mne nezajima obvykle nectu ...
Wuffi (1599)|26.6.2004 16:42
Oki vyjadrete se prosim zda toto tema smazat ci nikoli a Pavla prosim at ho podle vysledku smaze. Diky.
jerzy_ce4you (230)|26.6.2004 16:45
Tohle je nekonečné dilema mezi novátory a dogmatiky. Kdyby to bylo snadné, nestálo by to za to. Za něco se vyplatí bojovat, něco se musí ignorovat...
Vít_ce4you (156)|26.6.2004 16:51
[QUOTE="jerzy"]Tohle je nekonečné dilema mezi novátory a dogmatiky. Kdyby to bylo snadné, nestálo by to za to. Za něco se vyplatí bojovat, něco se musí ignorovat...[/QUOTE]

Tenhle nazor se blizi memu. Snad jeste doplnim: "Žij a nech žít".
ipf (2136)|26.6.2004 17:12
[QUOTE="Wuffi"]Oki vyjadrete se prosim zda toto tema smazat ci nikoli a Pavla prosim at ho podle vysledku smaze. Diky.[/QUOTE]

Jeden můj kamarád by Tě nazval : "potížista".
Po všech předchozích osobních výlevech některých účastníků diskuzí a výrazech typu "....." se tady rozhostil klid a tvůrčí ovzduší a lidem je jedno, jaký podpis máš připojený u svého jména. Podstatné pro většinu z nás je Tvůj přínos na tomto servru a cenné rady, které poskytuješ.
Dobrá, v den schvalování zákona (a po jeho následném "schválení") je Tvoje radost, prezentovaná v samostatném diskuzním fóru, přijatelná, ovšem vložený příspěvek z dnešního velmi brzkého rána zase jen rozdmýchává zašlé křivdy a nemůžeš se divit, že se dočkáš odpovědí, jako od Paulluse (přitom si vůbec nemyslím, že by Paullus patřil mezi jednostranně zaujaté anebo dokonce mezi Tvé odpůrce). Smiř se s tím, že jsou a budou lidé, kteří si chtějí hodit kamenem, pokud k tomu budou mít příležitost. Tak proč jim ten kámen neustále zvedáš?
Wuffi (1599)|26.6.2004 17:29
Dobre, omlouvam se, smazte to, ja si smazu podpis, pripadne sem prestanu chodit, jak chcete. Uz me to nebavi, nestoji mi to za to a za danych okolnosti prestavam mit chut sem chodit.
ipf (2136)|26.6.2004 17:40
[QUOTE="Wuffi"]Dobre, omlouvam se, smazte to, ja si smazu podpis, pripadne sem prestanu chodit, jak chcete. Uz me to nebavi, nestoji mi to za to a za danych okolnosti prestavam mit chut sem chodit.[/QUOTE]

Ale vůbec ne. Nic nemažte, Ty nikam neodcházej a nech si i svůj podpis. Naopak, jsi jeden z mála, který to dokáže veřejně přiznat. A spousta z nás je Ti vděčná za rady, zkušenosti a pomoc, kterou tady po sobě zanecháváš. Jen už sem prostě nedávej odkazy na loňské "výlevy" (apropó, až do dnešního dne jsem o nich neměl ani ponětí a navíc mne jejich přečtení nijak neobohatilo).
A na závěr: stále jsem neobjevil Tvoji přihlášku na srpnové školení.
Wuffi (1599)|26.6.2004 17:44
V srpnu si budu uzivat (myslim ze zaslouzene) dovolene...
Wuffi (1599)|26.6.2004 17:48
Mimochodem na ty diskuze jsem pomalu (radeji) i zapomnel. Ale vcera jsem na ne narazil kdyz jsem vyhledaval uplne neco jineho a trosku me to zase dostalo. Ale budu na to kaslat.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|26.6.2004 18:05
[QUOTE="Wuffi"]Dobre, omlouvam se, smazte to, ja si smazu podpis, pripadne sem prestanu chodit, jak chcete. Uz me to nebavi, nestoji mi to za to a za danych okolnosti prestavam mit chut sem chodit.[/QUOTE]
Ale no tak, neblbni, snaž se být tolerantní k názorům ostatních, asi tak, jako je většina z nás toleratní k tobě. Nechoď do extrému ve svých 4%, nebo budeš jako ti extrémisté - křiklouni, ze zbývajících 96%. Snad pochopíš, jak to myslím. Perfektně to shrnul "ipf", přečti si znovu jeho analyzující příspěvek. Z hlediska čistoty náplně příspěvků má pravdu i Paullus. Já za sebe mohu konstatovat, že většina tvých příspěvků, postřehů, rad a upozornění má svojí cenu a že by bylo pro tento web škoda, když se v afektu nas***š a práskneš dveřma.
No, a když tak o tom přemýšlím, asi by skutečně nebylo od věci, kdyby tu byl nějaky CHAT. Někteří z nás mají potřebu si poklábosit, možná by byla i diskuze přehlednější = pouze odborné příspěvky. Některé reakce na příspěvky jsou skutečně plytké, typuji, že tak 20% nemuselo být napsáno (jako je tento, ehm, že) . Na druhou stranu zase trochu oživují tu "šeď" odbornosti. No, a pak si vyber, že jo........:D
ipf (2136)|26.6.2004 18:09
Máš recht. Věř tomu, že většina z pětitisíců registrovaných uživatelů tohoto fóra si ťukla na Tvůj podpis. Ti dementní Ti poslali SZ, aby je ostatní neviděli, skalní odpůrci se vyjádřili veřejně a ten zbytek Ti buď fandí (a vyjádřili se 18.6.) anebo se nevyjadřuje.
Wuffi (1599)|26.6.2004 18:14
Mno me by tohle forum i chybelo :oops:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|26.6.2004 18:24
[QUOTE="Wuffi"]Mno me by tohle forum i chybelo :oops: [/QUOTE]
Další plytký příspěvek, ale nedá mi to: Vítej zpět po opadnnutí emocí :D.
Wuffi (1599)|26.6.2004 18:38
Dalsi plytky prispevek, ale taky mi to neda: Diky :D
Pavel Koza (4761)|28.6.2004 10:05
Par poslednich prispevku jsem smazal a tema ukoncil. Admin.