Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Nova cestina 3775

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Plz nehodil by ste me nekdo tu novou cestinu ver 3775 pro eurotel xda2 specha diky moc
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od lout
    Plz nehodil by ste me nekdo tu novou cestinu ver 3775 pro eurotel xda2 specha diky moc
    ... ke stažení zde.

Samozřejmě budeš potřebovat SN, které jsi ke svému EP2 dostal s původní verzí CZ lokalizace...

PavelR.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Chlapi, nechcu se hádat, ale není 3775 verze pouze pro MDA2, která je blokována na IMEI? Myslím, že pro Errortel je veze s jiným číslem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od HELEKAL PETR
    Chlapi, nechcu se hádat, ale není 3775 verze pouze pro MDA2, která je blokována na IMEI? Myslím, že pro Errortel je veze s jiným číslem.
    myslim ze ano, ja mam ver.3767

Nováček
    Registrace
    May 2004

Nevíte někdo jak dopadne počeštění MDA1 WM2003 rom 4.01.19 GER, nebo 4.01.16 ENG. Já momentálně používám A.30.09 ENG a ta se dala počeštit docela dobře, mám to tam teprve 1 den a zatím žádný problém.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Njord
    Nevíte někdo jak dopadne počeštění MDA1 WM2003 rom 4.01.19 GER, nebo 4.01.16 ENG. Já momentálně používám A.30.09 ENG a ta se dala počeštit docela dobře, mám to tam teprve 1 den a zatím žádný problém.
    ... je potřeba to vyzkoušet. nicméně na ENG verzi bude lokalizace chodit daleko lépe než na GER ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Njord napsal(a):
    Takže 4.01.19GER ani nezkoušej,naprostá většina menu a programů se ti nepřeloží,a ani nezobrazí! Například ze start menu zbydou jen položky najít a nastavení. takže uvízneš na mrtvém bodě,a ven z toho ti pomůže jen hard reset.:?

4.01.16ENG je dobrá ROM,překlad funguje ok,ale nefungují pak programy na prohlížení .pdf a .pss,tedy power point prezentací.. Prostě ty programy nespustíš,máš smůlu. Dokud nevypneš překlad prostředí..

Z toho důvodu zde zmínim ROM 4.01.00ENG jež je sice o něco starší,ale je na překlad lepší než 4.01.16ENG,vše se přeloží jak má,a co se nepřeloží,zůstane plně funkční v angličtině!!!
    Dle mých několika měsíčních zkušeností je to i funkčně lepší ROM než všemi chválená a používaná ROM A30.09.. Neprdí v repráčku,nemá problémy se znovu navázáním spojení GPRS po průjezdu místa bez signálu apod..
    4.01.00ENG je dle mého názoru a zkušeností to nejfunkčnější a nejstabilnější co můžeš v MDA1 mít...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Chci se zeptat, jestli máte někdo 3775 a jestli na ní máte AWC. Při prohlížení jsem totiž mezi soubory češtiny našel soubor ve kterém je napsáno, že jde pouze o demoverzi. Chci se zeptat, jak jsou na tom ostatní?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od HELEKAL PETR
    Chci se zeptat, jestli máte někdo 3775 a jestli na ní máte AWC.
    ... měl by být.

Při prohlížení jsem totiž mezi soubory češtiny našel soubor ve kterém je napsáno, že jde pouze o demoverzi. Chci se zeptat, jak jsou na tom ostatní?
    ... to neřeš, ten se tam přikompilovává automaticky ...

PavelR.

Podobná témata

1. CESTINA A NOVA VERZE ROM V MDA III
    Od janpupil v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 14-03-2006, 12:00
  2. Nova cestina pro ACER n35 a N50
    Od illy v sekci Acer
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-10-2005, 08:18
  3. MDA 2 Cestina