Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: TouchFLO 3D - 3 nové záložky (kalendář, seznam hovorů, komunikace)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

[h]Tři nové záložky do TouchFlo3D[/h]
    Vy, co se pohybujete po xda-developers jste na toto už jistě narazili a možná i vyzkoušeli.
    Celý vtip je v úpravě systémového souboru 26948339_manila na který přišlo pár borců na xda-dev. Přesněji řečeno:

Blob8me vyřešil komunikačního managera v tomto příspěvku.

Nadavi a jeho seznam hovorů tady a

D-MAN666 si pohrál s kalendářem tady

Nejde sice o složitou úpravu, ale proč to dělat složitě, že? A proto jsem vytvořil .cab, který to udělá jednoduše.

1) veškeré změny provádíte na vlastní riziko. Za nic neručím. Může hrozit HR a ztráta dat.
    2) pokud používáte Diamond TF3D Config povolte (zaškrtněte) všechny záložky (tabs). Stiskněte Save. Souhlaste se SR
    3) vypněte na Today TF3D v Settings > Today > Items
    4) zazálohujte si soubor 26948339_manila, který najdete ve složce Windows (pro všechny případy)
    5) pokud na stejném místě najdete i soubor 26948339_manila_disabled, pak ho klidně ho smažte
    6) v zařízení spusťte xda-dev NewTabsToManilla.cab (přiložen níže)
    7) instalace proběhne automaticky. Během ní se do složky Windows nakopírují nové soubory manilla a přepíše se 26948339_manila
    8) zapněte TF3D v Settings > Today > Items
    9) pokud se změna neprojevila, proveďte SR
    10) teď můžete pomocí Diamond TF3D Config zakázat nepotřebné záložky (proto není potřeba nic odinstalovávat, pokud by však bylo potřeba, jde to klasickou cestou přes Odebrat programy)

Vyzkoušeno na ofic. HTC ROM 1.93.401.2 WWE
    zdroj: xda-developers
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Oschi, špičková práce, takovýhle příspěvek je super. Shrnuto, všechno parádní... sice jsem na XD viděl, ale teprve z tohohle jsem pár věcí aplikoval.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

A už řeší StockTab. Můžeš mít pod kontrolou jak burza padá a padá Tento tab je součástí TF3D v HTC ToucHD. Myslím že s jeho příchodem se můžeme těšit minimálně na novou verzi TF3D i pro nás (Diamondisty).

Nováček
    Registrace
    May 2008

nejde me to na moji rom nebo delam neco spatne po restartu a nasledovnem spusteni TF3D to jen problikava
    Dělá to také někomu ?

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Skoda jen, ze kalendar zacina jako obvykle-neobvykle americkou nedeli

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

jj, toho jsem si taky vsimnul, ale mozna to pujde nejak zmenit. jen na to ted nemam v praci cas ...

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Ahoj, jen jsem se chtel zeptat jestli to jde instalovat i kdyz nemam v Diamondovi ten TF3D Con.. A pokud ano tak prosim Vas pisnete nekdo jak. Diky moc.Jsem ve WM zacatecnik tak se nezlobte.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

V instalaci by neměl být problém. TF3D Config Vám jen umožní mj. si pohrát se záložkami (změnit pořadí nebo některé vůbec nezobrazovat).
    Roman

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Takze ta cast v navodu:
    4) zazálohujte si soubor 26948339_manila, který najdete ve složce Windows (pro všechny případy)
    5) pokud na stejném místě najdete i soubor 26948339_manila_disabled, pak ho klidně ho smažte

plati pouze pro ty co maji nainstalovane TF3D Con..? Protoze to nemuzu nikde ve slozce Windows najit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

jsou tam tusim jako skryte (mozna oznacene jako systemove) - proto nejdou videt :-). doporucuju se podivat pres pruzkumnika Windows (pokud mas Diamonda pripojeneho k PC pres ActiveSync).

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Musim rict ze se mi TF3D zacalo brutalne kousat po nainstalovani tohoto doplnku, proste se to seklo a musel jsem udelat reset. Ted jsem to odinstaloval a zatim se to nekouslo. Mate nekdo stejny problem ? ROM Dutty V2

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Mně se to ještě nekouslo, ale několikrát se mi stalo, že došlo k úplnému vyskočeni do Today a TouchFlo se muselo znovu "načíst"...
    Roman

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mne to pod posledni Duttyho Romkou beha dobre, jen mam dotaz, jestli to nahodou nehodlas vyrobit ke stazeni v AJ? V kalendari se mi spatne zobrazuji nazvy dnu v tydnu, i mesic...
    Jinak dobra prace :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

jen jedna otázka je to funkční s více skiny nebo jen se standardním?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Dneska pote co jsem to nainstaloval mi porad neco hlasilo error a padalo. Je to priserny. Asi to odeberu. Coz je skoda. Mam origos ROMku 1.93. Odinstalovani je prepsani zalohovaneho souboru?

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Kalendář v nové ROM
    Od Matt_CZE v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 07-05-2010, 08:05
  2. Pozadí na všechny záložky
    Od amos.zamba_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-04-2009, 17:35
  3. Reakcí: 5