Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro (MDA Vario IV, Raphael) - synchronizace dat na Windows Vista

bass_ce4you (105)|6.10.2008 08:15
Tak jsem po mnoha letech provedl upgrade zařízení od HTC a mám celkem velký problém. Touch Pro v české verzi nemůžu ani za nic zesynchronizovat s Vistou. Na PC s XP to jede bez problémů a na Vistách zase bez problémů spojím moje stařičké MDA2. Bohužel Touch Pro je pro ně neviditelný. Zkoušel jsem všemožné postupy uvedené na různých fórech ale nic nezabírá. Když už se přece jen jako něco PPC v systému ukáže tak stejně hlásí Centrum zařízení Windows Mobile že není připojeno. Nikdo jiný ten problém nemáte?
Díky za rady nebo alespoň funkční odkazy.
Schumi_ce4you (41)|6.10.2008 10:45
S Diamondem jsem míval ten samý problém.Spojení nastalo vždy jen po restartu PC.V telefonu máš asi nastaveno připojení dobře, že ?Povolit rozšířené síťové funkce, políčko nesmí být odškrtnuto, aspoň u mne.
Já jsem to vyřešil, přeinstalováním systému Vista a od té doby vše funguje tak jak má.
TheMelin (1642)|6.10.2008 10:46
Mě jede PROčko v pohodě na Vistách hned na poprvé. Co zkusit změnit USB (myslím strčit do jiného)? Pokud to nepomůže tak asi HR :(
Martin Ráž Hoch (1832)|6.10.2008 11:49
[quote=Schumi]S Diamondem jsem míval ten samý problém.Spojení nastalo vždy jen po restartu PC.V telefonu máš asi nastaveno připojení dobře, že ?Povolit rozšířené síťové funkce, políčko nesmí být odškrtnuto, aspoň u mne.
Já jsem to vyřešil, přeinstalováním systému Vista a od té doby vše funguje tak jak má.[/quote]Resp. abychom to řekli trochu transparetněji:[code]START -> Settings -> 'Connections' -> USB 2 PC[/code]Zvolit cestu pro ActiveSync a vyškrtnout tu advanced network functionality.

Sako verife (476)|6.10.2008 12:13
ja bych jen doplnil ze pod Vistama nemuze byt Active sync program, ale Centrum zarizeni pro win mobile. Ale to asi nebude tvuj pripad. Pokud jsem ten nazev zkomolil tak se omlouvam.


SMAZAT
bass_ce4you (105)|6.10.2008 14:22
V HTC mám vše nastaveno tak jak má být. Visty jsem už jednou přeinstalovával neb nechtěli spolupracovat s vypalovačkou. Nakonec se to stejně nepodařilo vyřešit a musel jsem ručně nahrát jakejsi modifikovanej ovladač. Nevím jestli to u TouchPro nebude stejný problém. Mám už toho na kompu nastavenýho dost a začít od 0 :mad:
Sako verife (476)|6.10.2008 15:25
na to se da poradit jedine.

Vem mobil a jdi s nim k nekomu kdo ma Visty na svem pc. Podle toho ti bude alespon jasne jestli je problem u tebe v pc, nebo v mobilu.
bass_ce4you (105)|7.10.2008 18:21
Tak vyřešeno. Zcela nelogicky. Nefunguje žádné USB na čele PC (další dva typy PPC bez problémů), nefunguje zadní USB přes prodlužovací kabel, funguje při přímém propojení po troše akrobacie pod stolem.