Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC Loox N520 - citlivost WiFi

Duk (5)|2.10.2008 10:03
Chlapi jakou mate prosim vas citlivost WiFi u n520/560 ? Mne se zda ze ji mam malou, uz ve vedlejsim pokoji mam problem. Kdyz to porovnam z notasem a v PDA ve sniffi tak rozdil je ~40dB to se mi zda velmi hodne. Omlouvam se jestli uz tu nekdo otom psal ale pri heledani citlivost se pise jen o GPS a v recenzich se nikde nepise o dosahu.
Duk (5)|16.10.2008 09:26
muze alspon nekdo napsat kolik carek u WiFi mate ve vedlejsim pokoji?
zivan (615)|16.10.2008 10:58
Mam router v rohu pokoje a neni nastaveny na plny vykon. 8m na jednu stranu mi PDA ukazuje 2-3 carky a 6m na druhou stranu mi ukazuje jednu carku. V prvnim pripade je to opacna strana stejne steny, u druheho pripadu je v ceste stul a stena.
Duk (5)|16.10.2008 11:15
DIKY MOC (jestli jsem to dobre pochopil tak je to v jedne mistosti). tak koukam ze stou citlivosti nic moc u LOOXe :( . myslel jsem ze bude lepsi nez u ASUSe WL-161 tam neni skoro zadna antena a chova se lepe nez ten loox s vetsi antenou. pak ale nechapu jak nekteri pisou ze se pripojujou ve skole na wifi,to potom musi mit asi v kazde tride AP ?
zivan (615)|16.10.2008 12:32
Ne, ten router je v jedne mistnosti, tech 8m stranou je skrz dvere a chodba podel toho pokoje (1 stena, na jednom konci router a na druhem konci jsem to meril v chodbe) , 6m stranou je do kuchyne.
Duk (5)|30.10.2008 19:45
takze,mi to nedalo a pda jsem rozebral. prvne kryt od strany SD a tam jsem si vsimnul ze je WiFi konektor na externi antenu tak jsem tam strcil spendlik a pridrzel prstem, a zazrak takovou citlivost jsem necekal.i presto ze jsem ho drzel a byl kradky tak SNIFFI ktery predtim sotva ukazoval i moje AP ve vedlejsim pokoji najednou jich tam bylo 7 AP. takze jsem v rozebirani pokracoval a zjistil jsem ze antena wifi je neviditelne utrzena.pri odletovani zeme sama odpadla od ziveho konce.ted tam mam dratek a je to ted mnohem lepsi .jen nevim ci lepsi nebo horsi nez orginalka.(i tak na ten spedlik lepe chyta:-) )
ono se ani nedivim ze byla utrzena. konstrukcne je to tak udelane ze antena dotyka horniho plastu a pri padu i kdyz nejde nic na pohled poznat na plastech se proste vypaci a utrhne pajeci ploska Ant..