Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Samsung Omnia SGH i900 - problém s instalačním CD

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Mám problém se spuštěním instalačního CD. Vždz po spuštění se mi objeví :V aplikaci Setup.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít.
    spustit mi to jde jen na jednom počítači ze tří a ten zrovna neni muj...
    Neví někdo kde je problém??
    Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Ahoj,mne sa ten synchronizačný program vôbec na vistu nenainštaloval,hlásil mi nekompatibilitu,tak som si stiahol zo stranok windowsu novši vola sa Centrum zariadeni Windows mobile a s tým mi už funguje synchro,ale len cez kábel,BT som zatiľ nerozchodil

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

To je ale v pořádku. Visty nepoužívají program ActiveSync. Ten je určen pro windows až do XP. Pro visty je právě ono Centrum...

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Mam stejny problem, nejde mi spustit na PC Cd, mam windows XP a stejne m to pise tu samou hlasku???? Nevite uz nekdo co s tim??? Diky moc.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jde o nějaký konkrétní soubor nebo program? Tak se zkus podívat na to CD přes nějakého správce souborů - Total Commander...

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Jedna se o instalaci pro synchronizaci telefonu s PC. At to chci otevrit jakkoli tak to nejde.. A na strankach samsungu na stazeni neni.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To je naprosto zbytečné, určitě tam není poslední verze. Tu si můžeš stáhnout na webu Microsoftu a v jazyce, jakém potřebuješ - čestina, angličtina....
    Jaký máš OS na PC / notebooku?

Pro XP je to ActiveSync 4.5 a pro Visty Windows Mobile Device Center. Pozor, zde rozlišovat, zda máš Visty 32 nebo 64 bitové.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Dekuji mnohokrat!!! Jsi zlatej!!A jeste mam jeden dotazek, tedy pokud mne neposles nekam ;oD Nekde jsem tu videla(hlava derava uz nevim kde), ze si tu nekdo stezoval, ze misto klasickeho vyzvaneni, mu jde jen pomalu zesilujici, i kdyz nastavi normalni i ja mam ten problem, nevis nahodou kde je zakopany pes??

Podobná témata

1. Samsung Omnia SGH i900 - problém - zahlcení paměti
    Od kure007 v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 22-04-2009, 20:12
  2. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 20-02-2009, 18:49
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-11-2008, 16:38
  4. Samsung Omnia i900 - problém - SMS se odešle 2x
    Od lokoj_ce4you v sekci Omnia SGH-i900