Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Omnia SGH i900 - problém s instalačním CD

jirii_ce4you (5)|1.10.2008 18:14
Mám problém se spuštěním instalačního CD. Vždz po spuštění se mi objeví :V aplikaci Setup.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít.
spustit mi to jde jen na jednom počítači ze tří a ten zrovna neni muj...
Neví někdo kde je problém??
Díky
Edik_ce4you (4)|7.10.2008 23:30
Ahoj,mne sa ten synchronizačný program vôbec na vistu nenainštaloval,hlásil mi nekompatibilitu,tak som si stiahol zo stranok windowsu novši vola sa Centrum zariadeni Windows mobile a s tým mi už funguje synchro,ale len cez kábel,BT som zatiľ nerozchodil
Franky52 (186)|12.10.2008 16:21
To je ale v pořádku. Visty nepoužívají program ActiveSync. Ten je určen pro windows až do XP. Pro visty je právě ono Centrum...
lucynkau (18)|5.1.2009 10:28
Mam stejny problem, nejde mi spustit na PC Cd, mam windows XP a stejne m to pise tu samou hlasku???? Nevite uz nekdo co s tim???:mad: Diky moc.
Zdenek Malinsky (9781)|5.1.2009 12:01
Jde o nějaký konkrétní soubor nebo program? Tak se zkus podívat na to CD přes nějakého správce souborů - Total Commander...
lucynkau (18)|5.1.2009 12:40
Jedna se o instalaci pro synchronizaci telefonu s PC. At to chci otevrit jakkoli tak to nejde.. A na strankach samsungu na stazeni neni.
Zdenek Malinsky (9781)|5.1.2009 18:24
To je naprosto zbytečné, určitě tam není poslední verze. Tu si můžeš stáhnout na webu Microsoftu a v jazyce, jakém potřebuješ - čestina, angličtina....
Jaký máš OS na PC / notebooku?

Pro XP je to ActiveSync 4.5 a pro Visty Windows Mobile Device Center. Pozor, zde rozlišovat, zda máš Visty 32 nebo 64 bitové.
lucynkau (18)|6.1.2009 06:48
Dekuji mnohokrat!!! Jsi zlatej!!A jeste mam jeden dotazek, tedy pokud mne neposles nekam ;oD Nekde jsem tu videla(hlava derava uz nevim kde), ze si tu nekdo stezoval, ze misto klasickeho vyzvaneni, mu jde jen pomalu zesilujici, i kdyz nastavi normalni i ja mam ten problem, nevis nahodou kde je zakopany pes??:cool: